1 września wracamy do Techniküm


 

Przed nami kolejny sezon zajęć Techniküm. Symboliczna inauguracja odbędzie się już w ten piątek, potem cykl wraca na stałe do czwartkowego programu labu. Po niezwykle udanym wakacyjnym sezonie, jako pierwszy wykładać będzie Michał Jabłoński.

 

 

Michał rozpoczął swoją pasję od grania z winyli. Wydobywane z płyt dźwięki zainspirowały go do tego, aby pójść o krok dalej i tworzyć własną muzykę. Od tamtej pory eksperymentował z wieloma muzyki elektronicznej, aby odnaleźć swoje brzmienie. Natchnienia szukał w zatłoczonych, przepełnionych ludźmi miastach oraz korelacji natury z zindustrializowanym społeczeństwem.

 

 

Dziś jego występy to performensy, składające się w całości z jego autorskich produkcji, w których można odnaleźć gęstą atmosferę, industrialne i off beatowe dźwięki oraz elementy dub techno, napędzane energiczną, wyraźną stopą. Do tej pory jego muzyka znalazła ujście między innymi na takich labelach jak Animal Farm, Sonntag Morgen, Secret Keywords czy Circular Limited. Artysta jest także pomysłodawcą letniego cyklu Niedorzeczne Techno i członkiem  stołecznego kolektywu Vis Maior.

 

 

Zapisz się na wydarzenie Fb: 1.09 / Techniküm – Michał Jabłoński live / *lista fb free

Zagrają: Michał Jabłoński live, Cosmaya, Zariush, Maciej Jahel, pockerfield, Zboro

Autor: Projekt LAB

2017/08/29