Andrey Pushkarev wraca do Poznania po 9 latach


 

Jeśli przekopywałeś się kiedyś przez YouTube w poszukiwaniu wideo dokumentujących poznańską scenę, z pewnością natknąłeś się na poniższy film. Jego bohaterem jest Andrey Pushkarev, jeden z najznakomitszych rosyjskich didżejów i producentów, który po ponad 9 latach powraca do Poznania na imprezę „Karawana” w naszych murach.

 

 

Pushkarev rozpoczął karierę już w połowie lat 90. wyróżniając się niesamowitą selekcją, olbrzymią wiedzą muzyczną i skillami za gramofonami. Jest czołową postacią Deep Mix Moscow Radio, a jego pełne grooveu miksy docierające daleko poza granice Rosji sprawiły, że ma wierną rzeszę followersów na całym globie.

 

Jeśli chcecie poznać go bliżej przed imprezą, sprawdźcie film dokumentalny „Kvadrat” z 2013 roku. Intymny obraz jest rzutem oka na prozę życia didżeja w podróży, właśnie na przykładzie Pushkareva. Bez komentarzy, bez wywiadów – tylko muzyka i tour w trakcie którego artysta występuje w Szwajcarii, Francji, Węgrzech, Rumunii i Rosji.

 

 

Andrey Pushkarev, w 2011 zaczął także produkować. W jego utworach również słychać niebywałą precyzję i inspirację naturą, głębią, przestrzenią. Artysta ma w planach w tym roku wydać kilka kolejnych płyt, więc możliwe, że usłyszmy w piątek coś z nowego materiału.

 

 

Jako support wystąpi Stashkov z Szajse Records, oraz „Karawana” w pełnym składzie: Dawid Sieradzki, Exilim i Vladimir Kozakov. Scena barowa stoi pod hasłem „b2b”. Inpulzz skrzyżuje fadery z Arcodem, a Stinsøn z Jakubem Przewoźnym. Startujemy w piątek o 23:00.

 

Event Fb: 7.04 / Karawana pres. Andrey Pushkarev (Circus Company / Moscow, RU)

 

Autor: Projekt LAB

2017/04/06