Czwartek: Techniküm z Charlie


 

Urodzona w Berlinie polska DJ-ka Charlie jest jedną z najbardziej aktywnych postaci w krakowskim „tanecznym podziemiu”. W ramach cyklu „SZUM” z powodzeniem organizuje imprezy, na które zaprasza artystów kojarzonych z rozmaitymi gatunkami – muzyków znanych i wciąż „nieodkrytych”; zarówno polskich, jak i zagranicznych.

 

W swoich setach Charlie zaskakuje eklektyzmem. Choć bez trudności umie dopasować się do stylu artystów, z którymi dzieli scenę, z chęcią umieszcza w swojej torbie płyty, których na co dzień nie można by odnaleźć na jednej półce. Często sięga po „kwasy”, electro z lat osiemdziesiątych oraz italo disco, lecz to nie wszystkie z jej ulubionych gatunków.

 

 

Miała zaszczyt grać nie tylko w polskich klubach, ale i w znanych lokalach w Berlinie, Paryżu, Londynie czy w Düsseldorfskim Salonie. Występowała również na różnych festiwalach, w tym na krakowskim Unsoundzie oraz na pierwszej edycji Lava Festival, na której przedstawiła swoją autorską ilustrację do filmu Mayii Deren. W wolnym czasie gra na fortepianie i bierze udział w warsztatach muzycznych, dając upust fascynacji muzyką jazzową.

 

Jeśli chcecie poznać bliżej tą niezwykle ciekawą postać, przyjdźcie koniecznie na kolejne zajęcia Techniküm. Drzwi otwieramy o 22:00,  jako pierwszy wystąpi nasz rezydent Zariush.

Zapisz się na wydarzenie Fb: 14.09 / Techniküm – Charlie / Zariush

Autor: Projekt LAB

2017/09/12