Czy wiara poleci przez 4 dni? Żegnamy 2017 rok!


Przed nami ostatnie dni 2017 roku, ale badania w Projekt LAB nie ustępują. Sprawdź program na nadchodzący weekend.

28.12 / CZWARTEK

Zajęcia Techniküm rozpoczynają się tradycyjnie o 22:00. Tym razem nocnej sesji przewodzi Zboro, który do wspólnej gry zaprosił dobrze znaną w naszych murach ekipę naukowców STOdrzwi, specjalizujących się w pracy z zimnymi odczynnikami w strefie barowej. Pojawią się w pełnym składzie.

Zapisz się na wydarzenie Fb: Techniküm pres. STOdrzwi / Zboro

Lineup: STOdrzwi (Dawid Słowiński, Bakcyl, Jakub Przewoźny, VJ: Mateusz Kędzierski), Zboro

29.12 / PIĄTEK

Nadchodzi ostatni WIXAPOL S.A. w tym roku, przewidujemy przekroczenie wszelkich norm prędkości bitów w głośnikach, a także kolejki przed klubem – prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Wixapolanie zapowiedzieli „Totalne Zniszczenie Sylwestra”, także przypominamy, że do naszej placówki mogą wejść jedynie doświadczeni (minimum 18 lat) i trzeźwi laboranci, którzy będą w stanie uczestniczyć w badaniach do rana.

Zapisz się na wydarzenie Fb: WIXAPOL INWEJDS POZNAN }) TOTALNE ZNISZCZENIE SYLWESTRA ({

Lineup: WIXAPOL S.A., Laszer8, Feeder Castro, TBA

30.12 / SOBOTA

W ten dzień organizujemy ostatnią imprezę w 2017 roku pod szyldem Techniküm. Na tej wyjątkowej całonocnej sesji odbędą się ćwiczenia praktyczne dla naukowców i badaczy związanych z Projekt LAB przed ich występem na Sylwestrowym after party.

Zapisz się na wydarzenie Fb: Techniküm: Projekt LAB All Stars

Lineup: Cosmaya, Zboro, Zariush, Raq, QND

31.12 / NIEDZIELA (SYLWESTER)

Kolejny semestr badań i całonocnych eksperymentów za nami. Wyjątkowa, sylwestrowa impreza zawsze była dla naszej placówki czasem podsumowań dotychczasowych osiągnięć i spojrzeniem w przyszłość. Projekt LAB tej nocy wyciągnie ze swoich magazynów różne narzędzia i instrumenty badawcze – nie zabraknie nowych technologicznych akcentów i premierowych instalacji. Wejdź w przyszłość w Projekt LAB.


Zapisz się na wydarzenie Fb: Sylwester 17/18: Nowy Semestr w Projekt LAB

Lineup: Da Vosk Docta, Mordor Muzik, NSA, k.o, Combs, Dtekk, Essence, Tralien, Mukti, Wypożyczalnia Kumpli, MamJazza live, audiosafari, Joana, Okami, Sim.On, Keytov, Raq, Zariush, Cosmaya, QND, Zboro

Autor: Projekt LAB

2017/12/27