Czym jest ▀?


 

Nadchodzi kolejna edycja eventu ▀. Co Cie na niej czeka? M.in. słuchanie własnego mózgu, muzyka z syntezatorów modularnych, sesja ambient, lasery, instalacje wizualne i wiele innych…

 

▀ to wydarzenie jak żadne inne w naszym klubie. Nie podajemy lineupu, listy artystów wizualnych czy nazw instalacji. Chcemy Ci pokazać nasze pasje i zainteresowania, lecz formułą wyjść poza ramy standardowej imprezy. Zaufaj nam i zainwestuj w niespodziankę, a otrzymasz w zamian festiwalowy klimat, gdzie na każdej z trzech scen dzieje się coś niesamowitego, a ty będziesz mógł odkryć naszą przestrzeń eksperymentalną na nowo.

 

Jedyną wskazówka dotycząca ▀ to poniższy adres internetowy. Znajdziesz tam hasła odnoszące się do wrażeń dźwiękowych i wizualnych, na które wystawimy Cie tej niezwykłej nocy.

 

https://projektlab.pl/xzqk8af033la945ssta3/

 

Opublikowaliśmy też zapis wideo z poprzedniej edycji ▀, której przewodził legendarny polski muzyk Władysław Komedarek. Wystąpili także lokalni artyści w składzie: Jan Jęchorek, Goerserr, Forsaken Eternity (Plebs + Krypt), Nilus, Julian De Narco, Blackhole, ædm i Zariush.

 

 

Przeczytaj także manifest na fanpage Projekt LAB, który przybliży Ci filozofię naszego klubu, oraz imprezy ▀. Widzimy się już w piątek o 23:00.

Event Fb: 

Autor: Projekt LAB

2017/05/24