Exilim gościem Techniküm


 

Nadchodzące, czwartkowe zajęcia Techniküm zapowiadają się wyjątkowo „pływająco”. Zboro do wspólnej gry zaprosił przedstawiciela ekipy Karawana, Exilima.

 

Exilim – Urodził się w czasach, w których szaleństwo wydawnicze oficynStrictly Rhythm i Dance Mania Records osiągało swoje apogeum. Po pierwszych szkolnych zajawkach tenisem stołowym przyszedł czas na muzykę. Stare, klubowe dziady mawiają, że jedno porządne, uwarunkowane pasją i ciekawością wejście w meandry ambitnej muzyki elektronicznej wystarczy by już nigdy z nich nie wyjść. Jednak od 2009 roku Exilim nigdzie się nie wybiera. Pierwsze djskie szlify popełnia we wrzesińskich Cztery Pokoje i jak wielu przed nim, rozpoczyna grając z nośników cyfrowych. Proces kształtowania gustu muzycznego doprowadza go do momentu, w którym ulubione tracki coraz częściej oznaczone są dwoma wyrazami, które u wielu powodują westchnienia rezygnacji – vinyl only. Dziś inne formaty wybranego wydawnictwa nie mają już dla niego znaczenia, a miłość do czarnych płyt pogłębia się z każdym kolejnym setem.

 

 

Z początkiem przerzucenia się na winyle zbiega się także totalne przejęcie sterów we wspomnianych wcześniej Czterech Pokojach i jak sam kiedyś stwierdził wejście w rolę właściciela, dj’a, promotora, barmana, ochroniarza, szatniarza i sprzątaczki. Wraz z przyjaciółmi ściąga do tej niewielkiej dziupli najbardziej utalentowane postacie polskiego, elektronicznego podwórka. Po nieodżałowanym zamknięciu klubu w 2015 roku jego sety zawierające esencję house, deep i minimal stają się regularnym punktem poznańskich klubów. Z tenisa stołowego pozostało umiłowanie do odbijania muzycznej piłeczki w niekończących się b2b z Vladimir Kozakov i Dawid Sieradzki , z którymi wspólnie tworzy kolektyw Karawana.

 

 

Exilima wspierać będą rezydent cyklu Zboro, oraz „dobrze rokujący prymus z pierwszej klasy Techniküm”, Maezy.

Zapisz się na wydarzenie Fb: Techniküm – Exilim / Maezy / Zboro

Autor: Projekt LAB

2017/11/01