HOLAK już dziś


 

Artysta zawita do Projekt LAB aby zaprezentować materiał znany z solowego albumu oraz zupełnie nowe wydawnictwo „Niecierpliwość”.

 

HOLAK – muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz hip-hopowego duetu Małe Miasta. Autor tekstów dla projektu SONAR. Producent muzyczny mający na koncie współpracę z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Grafik projektujący okładki dla takich artystów jak Happysad, Smolik czy Wojtek Mazolewski. Zajmuje się również projektowaniem odzieży dla wytwórni Alkopoligamia. Introwertyk.

 

 

Mateusz uwielbia zaskakiwać. W Walentynki, bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi ukazał się jego długo wyczekiwany solowy album. Tytułu „The Introvert” nie znajdziemy jednak na stojakach z płytami, tylko… na półkach z prasą muzyczną. Został on bowiem wydany w formie magazynu z CD, stanowiącymi nierozłączną całość.

 

 

Holak oprócz tej płyty zaprezentuje także materiał z konceptualnej EP „Niecierpliwość”. Jest ona ilustrowana przez 15-minutowy teledysk, w którym życie i twórczość Mateusza przeplata się z jego wspomnieniami.

 

TT

19:00 otwarcie drzwi
20:00 koncert

Wydarzenie Fb: 13.10 / HOLAK w Poznaniu

Autor: Projekt LAB

2017/10/13