House, UK Garage, Grime… Flava D już w czwartek!


 

Czwartek w naszych murach to noc w iście brytyjskim stylu – wystąpi jedna z najbardziej rozchwytywanych basowych didżejek i producentek z Wielkiej Brytanii, Flava D.

 

 

Flava D wspięła się na sam szczyt niezwykle szybko. Zaledwie kilka lat zajęło jej dotarcie do basowej ekstraklasy. Aktualnie jest jedną z najbardziej zapracowanych artystek z Wielkiej Brytanii, wyprzedając wejściówki na swoje występy na całym globie. Jej styl łączy lub miesza house, uk garage i grime, co mogliśmy usłyszeć niejednokrotnie na jej wydawnictwach dla m.in. Butterz, Formula czy MTA Records, a także w jej miksach, które ukazały się pod szyldem m.in. Boiler Room, Fabric czy Factmag. Oprócz solowej kariery, udziela się także w super trio TQD wraz z Royal-T i DJ Q.

 

 

To właśnie ona będzie headlinerem kolejnej odsłony cyklu „Brexit” w naszym klubie, który oddaje hołd brytyjskiej stylistyce w muzyce klubowej. Na głównej scenie wspomoże ją niezwykle mocna reprezentacja Poznania w składzie: Mordor Muzik, DJ WAR b2b QND, PASZCZAK i Combs. Jako, że impreza odbywa się w czwartek, to nie może na niej zabraknąć sceny Techniküm. Na barowym parkiecie Zboro, Keytov i Okami będą grać dłużej niż zwykle, także planujcie after w Projekt LAB.

 

Zapisz się na wydarzenie: 15.06 / Flava D (UK) / Mordor Muzik + Techniküm

Autor: Projekt LAB

2017/06/13