Industrialne i kwaśne Techniküm z Zariushem


 

Czwartkowy cykl powraca w mocno industrialnej, eksperymentalnej i kwaśnej odsłonie. Nilus, rezydent cyklu zaprosił Zariusha, przedstawiciela takich kolektywów jak Projekt Labirynt czy electrified..

 

 

Zariush – poznański dj, promotor (Projekt Labirynt, electrified., VERZERRUNG)  i dziennikarz muzyczny (Muno.pl), będący zarazem jednym z inicjatorów idei cyklu Techniküm. Jego fascynacja ekstremalnymi oraz bezkompromisowymi odmianami elektroniki doprowadziła do organizacji projektów, dzięki którym kraj odwiedzili artyści o niebagatelnej i trudnej stylistyce, jak choćby Vatican Shadow, Eomac, SHXCXCHCXSH czy Headless Horseman. Zamiłowanie do agresywnego industrialu oraz kwaśnego brzmienia acid w eklektyczny sposób łączy się w jego setach z szeroko rozumianym techno i głębokim ambientem, co pozwala ujrzeć pełne spektrum jego elektronicznych zainteresowań.

 

 

Zariush i Nilus już czwartek – startujemy o 22:00. Jeśli nie możecie pojawić się na miejscu, Techniküm jak zwykle będzie nadawać obraz i dźwięk w eter – szukajcie linku do transmisji na żywo naszym fanpage.

Event Fb: Techniküm pres. Zariush / Nilus

Zdjęcie: Miz

Autor: Projekt LAB

2017/05/01