Kolejny gość Techniküm: Concept Of Thrill


 

Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejna edycja Techniküm w Projekt LAB. Rezydent cyklu, Nilus zaprosił warszawskiego producenta ukrywającego się pod pseudonimem Concept Of Thrill.

 

Artysta z rostera Urbanum to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci na naszej scenie. Każda jego produkcja, nie ważne czy odnosi się do plemiennej motoryki czy ocieka futuryzmem, w pewien sposób nagina klasyczne granice techno. Swoje nagrania wydane dla Sonntag Morgen., Circular Limited, Lost In Ether rec. czy Cenopath records prezentował zarówno live jak i w dj setach w całej Polsce, a także m.in. w berlińskim Tresorze czy Griessmuehle.

 

 

W tym roku Concept Of Thrill dołączył do eventowego projektu Playground, oraz wystartował z nowym labelem – DRVMS LTD.. Oficyna będzie się skupiać głównie na industrialnych odłamach techno. Jeśli chodzi o producencką stronę Concepta, to już wkrótce jego nowy materiał trafi do katalogów takich wytwórni jak Warok, Lunar Limited, Indusxtriall Records czy Evod.

 

 

Moje samopoczucie przed gigiem oceniam na Sztos 500+! Mam zamiar zagrać przekrojowo zaczynając od głębokiego i hipnotycznego techno, kończąc pewnie w jakiś wymyślnie eksperymentalny sposób. Zdam się też na dużą dawkę Pole Group w swoim secie – zapowiada artysta.

Bądźcie z nami w czwartek już od 23:00. Jeśli nie możecie pojawić się na miejscu, Techniküm jak zwykle będzie nadawać obraz i dźwięk w eter – szukajcie linku do transmisji na żywo naszym fanpage.

Event FB: Techniküm pres. Concept of thrill / Nilus

Autor: Projekt LAB

2017/03/07