Lorenzo Chiabotti poprowadzi kolejną karawanę


 

Didżejsko-promotorska grupa „Karawana”, na swoich imprezach prezentuje muzykę klubową w wersji głębokiej i emocjonalnej, a jednoczenie niepozbawionej parkietowego pierwiastka. W sobotę po raz kolejny przejmują nasz klub wraz z wyjątkowym gościem z Berlina.

 

 

Lorenzo Chiabotti odkrył jako nastolatek w swoim rodzinnym Turynie elektroniczną muzykę taneczną. Pierwsze rave’y, zdarte buty i długie, średnio przespane noce sprawiły, że postanowił porzucić swoje nieco bardziej klasyczne i tradycyjne korzenie na rzecz beatów 4/4. Udał się na Ibizę, gdzie poznał właściciela wytwórni Vinyl Club, a później do kolejnej stolicy tanecznej elektroniki – Berlina. Dziś ma na koncie wydawnictwa dla wspominanego wcześniej Vinyl Club, Delooped Records, Vekton, Vekton Black czy Kina, a za deckami można go spotkać w takich lokacjach jak Doctor Sax, The Zoo Project, Hoppetosse, Club der Visionäre, Kater, Fabric London czy Arena, a już 15 lipca stanie na czele Karawany w naszym klubie i pokaże czego nauczyły go w życiu muzyczne podróże.

 

 

Wspomogą go oczywiście reprezentanci ekipy „Karawana” w składzie Dawid Sieradzki, Exilim oraz Vladimir Kozakov, a barowa scena została oddana pod pieczę Genique i Saxone. Karawana wyrusza punktualnie o 23:00. Dołączysz?

Wydarzenie Fb: Karawana pres. Lorenzo Chiabotti (Vinyl Club Recordings)

Autor: Projekt LAB

2017/07/12