Piątek: kobiecy Brutaż z Discwoman


 

„Interesuje cię didżejowanie, kluby, taniec? Męczą cie faceci na imprezach? Chcesz zacząć coś organizować? Jak sensownie i swobodnie osiągać równość, którą obiecuje kultura klubowa? Dlaczego to w ogóle ważne?” – te pytania padną podczas piątkowego spotkania z Discwoman i podczas specjalnej edycji imprezy Brutaż.

 

Discwoman to nowojorska inicjatywa, kolektyw i agencja bookingowa, która jest tubą dla utalentowanych kobiet w zdominowanym przez mężczyzn muzycznym świecie. Dysproporcja jest nadzwyczaj duża, w rankingu top 100 djs 2016 portalu Resident Advisor znalazło się tylko 7 kobiet. W piątek o 21:00 w naszym klubie odbędzie się panel dyskusyjny prowadzony Frankie Decaiza Hutchinson z Discwoman, o tym jak nagłośnić siebie i swoje pomysły w przestrzeni klubowej i nie tylko. Spotkanie jest kierowane głównie do kobiet – weź znajomą!

 

Po warsztatach, Discwoman przenoszą się na główną scenę, gdzie będą przewodzić imprezie Brutaż. W ubiegły weekend reprezentantki projektu brały udział w legendarnym amsterdamskim festiwalu Dekmantel, sprawdźcie zapis ich występu via Boiler Room.

 

 

Na barowym parkiecie Techniküm również nie zabraknie kobiet. Zagrają lokalne żeńskie talenty, Cosmaya, Julia i Lewa.

 

Więcej informacji:

11.08, 21:00 / Workshop z Discwoman w Poznaniu, przed Brutażem

11.08, 23:00 / Brutaż w Poznaniu #13 z Discwoman

Autor: Projekt LAB

2017/08/09