Pełne zanurzenie. Deepness z An On Bast już w piątek


 

Deepness to seria eventów promująca brzmienia z zakresu deep i dub, lawirująca między techno, a house. Za inicjatywą stoi Zboro, znany z naszych czwartkowych spotkań Techniküm.

 

Tym razem gościem Deepness jest jedna z najbardziej doświadczonych polskich producentek i kompozytorek – An On Bast. Ubiegły rok dla artystki był niezwykle wyjątkowy. Świętowała 10 lat swojej pracy z muzyką w studio i na scenie. Ten okres podsumowała szóstym albumem “Enter The Now”. An On Bast nie spoczęła jednak na laurach, i katalog jej wytwórni „Ghost Kitchen” w ubiegłym miesiącu zasiliła kolejna płyta „Neuroplastic Brain Fitness„. To właśnie to wydawnictwo artystka będzie promować w labie.

 

 

An On Bast to wyśmienita live performerka. Improwizacja i ciepłe brzmienie maszyn sprawia, że jej występy zapadają w pamięci na długo. Ma na swoim koncie takie festiwale jak Audioriver (Płock), Unsound (Kraków), Sonar (Barcelona) czy Fusion (Lärz). Niedawno miała także okazję zaprezentować się w Australii, podczas Piknic Électronik Melbourne 2017.

 

 

Support zapewnią Stinsøn, Arcode i Zboro, a barową scenę przejmuje ekipa Rewir (Elvira, kabelek, MumCL) oraz Nilus. Startujemy o 23:00!

Event Fb: 14.03 / Deepness pres. An On Bast live!

Autor: Projekt LAB

2017/04/12