Piątek: Schlepp Geist live na imprezie Heartbeats


 

Jeśli dzisiejszy świat to marzenia o jutrze – niemiecki artysta z Lipska, Sebastian Geist aka Schlepp Geist dostarcza do niego soundtrack. Pływając pomiędzy hedonistycznym dreszczykiem emocji i ekstazy, gdzieś między Lipskem, Berlinem i Bałtykiem, pomiędzy housem a techno, między parkietami i parkami, jego muzyka, rozciąga się jak agresywnie bezchmurne niebo.

 

 

Tę wizję w muzyce elektronicznej artysta snuje już od 2010 roku, a jego pseudonim znajdziecie w katalogach takich wytwórni jak m.in. URSL, KATERMUKKE czy Variety Music. W ciągu swojej kariery występował w m.in. Panorama/Berghain, Watergate czy na scenach takich imprez plenerowych jak Fusion-Festival, Sonne Mond & Sterne Festival czy Nation of Gondwana.

 

 

Schlepp Geista na głównej scenie wspomogą reprezentanci rodziny Heartbeats, didżeje związani z wrocławską sceną: Szymon Piotr aka Sime Juslin, Raev i Kacpa. Bar to dźwięki od Michała Gutkowskiego, maryo i Theo Kojaka, a w labowych podziemiach usłyszmy ekipę DrumObsession w składzie Alegria, Artiztix, Impakt, Zoo-E.

Zapisz się na wydarzenie Fb: Heartbeats pres. Schlepp Geist live

Autor: Projekt LAB

2017/11/02