Surowe i klasyczne techno w Projek LAB


Out of Sync #4: TSR Live X Axel Sohns X Lusinda

Już w ten piątek gościmy ekipę Warsaw Torture Boyz, którzy zorganizowali kolejną imprezę z cyklu „Out Of Sync„. Klimat eventu nawiązuje do oldschoolowego i surowego brzmienia techno sprzed lat. Podczas ostatniej edycji w murach labu odżyło brzmienie starych imprez „Tresor”, za sprawą występów Subhead, Tobiasa Schmidta i Jerome Hilla. Co nas czeka tym razem?

Out of Sync #4 to przede wszystkim występ Transexual Swiss Rebels, którzy zagrają „live” pierwszy raz od 13 lat! Artyści z ponad 25 letnim stażem wyznają się na ciężkim i pełnym zwrotów akcji techno, w którym możecie usłyszeć inspiracje czerpane ze starych gier Atari czy Commodore.

Duet z okazji piątkowego występu przygotował krótką wideo zapowiedź, aby was do niego odpowiednio przygotować.

Ten film praktycznie jest o tym, jak bardzo jesteśmy durni… te różne klipy zostały „posamplowane”, lub zainspirowały nas do stworzenia kawałków. Mamy nadzieje, że to video da wam taką samą radochę co nam! – wyznają TSR.

Zobaczcie video sami, bo nie sposób je opisać.

Kolejny gość to Axel Sohns, który na swoich wytwórniach Mindcut, Kitty Corner, Slidebar i Suspect Music wydawał największych klasyków techno jak m.in. Neil Landstrumm, Cristian Vogel, Tobias Schmidt, Jerome Hill czy wyżej wymienieni TSR. Swoją wydawniczą pracą i występami chce wrócić do korzeni muzyki techno.

Ostatnia zagraniczna postać, to brytyjska djka, Lusinda, która w branży muzycznej działa już od ponad 15 lat, w tym sporo czasu nadając na falach Kool London, Orgin.Uk, Kane Fm czy Reel Rebels. Lusinda ma sporą rzeszę followersów, którzy cenią jej pełną temperamentu osobowość i eklektyczny gust, na który składa się muzyka od grime’u do funku i swinga poprzez house, techno i old skoolowy drum n bass.

Sprawdźcie poniżej pełny line-up.

Main:

TSR [TSR / Don’t / Mindcut / Sweden]

Axel Sohns [Mindcut / Slidebar / Germany]

Lusinda [Koollondon / Bitch Please / Victim / United Kingdom]

Feelaz [Vinylgate]

Warsaw Torture Boyz
Prizm Live
Marcin Markowski vs. Shocka

Second:

Saxo [Oyabun]

Blackbeard [Hello Techno/ Obiekt / Zielona Góra]

Hengsle [BLCSKTR / Stary Sącz]

Przemek Szyndler [Szczecin]

MTWentz [WTB]

Wstęp: do 01:00 – 15 PLN (lista facebook wezmę udział)/ pozostali – 20 PLN

Autor: Projekt LAB

2017/02/28