Podsumowujemy letni sezon Techniküm z VTSS


 

Lato dobiega końca, jak i dodatkowe zajęcia Techniküm. Przez ostatnie dwa miesiące wystąpili dla nas ISNT, Anja Kraft, Melania ., Bylly, virtual geisha, Michał Wolski, Concept Of Thrill oraz cała masa lokalnych przedstawicieli muzyki elektronicznej.

 

Zanim Techniküm przeniesie się z powrotem na czwartki, mamy dla was jeszcze dwa spotkania pod tym szyldem. Nadchodzące piątkowe z VTSS oraz rozpoczęcie sezonu 1 września – więcej szczegółów podamy już wkrótce.

 

VTSS to warszawska djka i live performerka. Jest członkinią kolektywu Behind The Stage, który organizuje imprezy oraz publikuje podcasty skupione na industrialnych i eksperymentalnych odłamach muzyki techno. Jest także współtwórczynią projektu Oramics, który ma na celu wzmacnianie pozycji kobiet w muzyce elektronicznej. W swoich dj setach i live actach oscyluję w okół surowych brzmień, techno, muzyki industrialnej czy EBM’u.

 

 

W piątek zaprezentuje nam swój live act, ale to nie jedyny „gość specjany” tego wieczoru.

 

Na imprezie wystąpi także artysta z dalekiej Japonii – DJ NOB, związany z KAMOME SOUND SYSTEM. Pochodzący z Yokohamy, aktualnie zamieszkały w Berlinie DJ NOB miesza w swoich setach wszystko od techno do disco przez house.

 

Na głównej scenie usłyszymy także qZeno, czyli „Suchego”, nie zabraknie także rezydentów cyklu – Zariusha, oraz Zbora na barowej scenie, na którą do wspólnej gry zaprosił ekipę Karawana.

 

Zapisz się na wydarzenie: 25.08 / Techniküm – VTSS live / DJ NOB

Autor: Projekt LAB

2017/08/22