Podsumowujemy sezon Techniküm z Alexeyem Volkovem!


 

Zanim ogłosimy letni program Techniküm, czekają nas jeszcze dwie imprezy. Ostatnie czwartkowe spotkanie (Kedar + Zboro, więcej info TUTAJ) oraz piątkowy egzamin końcowy z lokalnymi uczestnikami poprzednich edycji Techniküm oraz z Alexeyem Volkovem.

 

Alexey Volkov to producent muzyki elektronicznej pochodzący z Rosji. Od 2009 roku znaczy swoją drogę wydawnictwami w twardym, nowoczesnym stylu techno inspirowanym EBM’em czy industrialnymi brzmieniami. Jego talent szybko wychwyciła legenda francuskiej sceny, Terence Fixmer, który zaprosił go do swojej kultowej wytwórni Planete Rouge. To nie jedyna tuza muzyki elektronicznej, z którą współpracował Volkov. Artysta pojawiał się także w katalogach takich wytwórni jak m.in. Jealous God, założonej przez Regisa, Jamesa Ruskina i Silent Servanta czy Semantica, prowadzonej przez Svreca.

 

 

Swoją wizję muzyki techno, która uchwyca surowy, pierwotny, zbuntowany i antyautorytarny duch EBM, miał szansę przedstawić niemal na całym globie, a w tym w tak legendarnych miejscach jak berliński Berghain i Tresor, czy podczas ubiegłorocznej edycji najważniejszego wydarzenia nowoczesnej muzyki elektronicznej, festiwalu Atonal.

 

 

Skład zespołu egzaminacyjnego uzupełnią postacie znane z tegorocznych „odcinków” Techniküm. Swoje live acty zaprezentują Tawbaq i Stanisław Kryszewski, a dj sety zagrają Rezonal SS (Krypt + Kuba Jeske) oraz stały współpracownik w naszym instytucie badawczym, Zariush.

 

Drugiego rezydenta Techniküm, Zbora, spotkacie na barowej scenie, gdzie wraz ze swymi gośćmi (Pockerfield, Scanate, Arcode) będzie poddawał próbie rozmaite utwory 4/4 z zakresu głębokich i dubowych dźwięków. Wszystko to pod szyldem jego projektu, Deepness.

 

Zapisz się na wydarzenie (lista fb do 00:00 wejście free):  Techniküm – egzamin końcowy: Alexey Volkov

Autor: Projekt LAB

2017/06/20