Sinjin Hawke b2b Zora Jones i Dedekind Cut live kolejnymi gośćmi 5:55Nadchodzi sobota w klimatach postgatunkowej, futurystycznej muzyki klubowej opartej na basie.

 

Pierwszy gość nadchodzącej imprezy 5:55 to Sinjin Hawke, czyli legendarna postać, którego utwór „Crystal Dust” swoim 808 brzmieniem wyprzedził czasy jeszcze kiedy na parkietach królował dubstep. Do jego popularności na pewno przyczynił się też fakt, że był współproducentem utworu utworu Wolves Kanye Westa.

 

 

Ale nie pojawi się na scenie sam, będzie grać b2b z Zorą Jones, równie utalentowaną producentką i świetną djką, która ma na koncie współpracę z Jlin czy DJ Taye (Teklife CREW). ich wspólne występy oscylują pomiędzy future grime, trapem, jersey i różnymi odmianami muzyki basowej.

 

 

Trzecim gościem jest Dedekind Cut, który dał się poznać światu jako Lee Bannon, producent Joey Badass’a. Po udanym początku kariery postanowił porzucić swój dotychczasowy pseudonim, i postawił na eksperymentalną elektronikę. Efektem tego jest m.in. świetny album „$uccessor”, który został doceniony przez największe media muzyczne, a także samego Flying Lotusa. Jego live w labie będzie opierać się na materiale z nadchodzącego albumu Tahoe.

 

 

Przed imprezą, o 19 zapraszamy do sklepu ATÉ na Garncarskiej 4 na prezentację kolekcji AW17 „COMPUTER DREAMS” polskiej marki NEIGE!

Zapisz się na wydarzenie: 18.11 / 5:55 x NEIGE pres. Sinjin Hawke b2b Zora Jones / Dedekind Cut

Autor: Projekt LAB

2017/11/15