Sobota: bassowa impreza z Lankiem


 

TRUSS ME DADDY to imprezy inspirowane brytyjską kulturą klubową. Słychać na nich szeroki przekrój muzyczny,od katalogu Deep Medi czy Kapsize, przez bassline od DJ’a Q czy różne formy trapu i grime’u. Filarem wszystkiego jest dzika energia prosto z londyńskich piwnic.

 

Już w sobotę gościmy ten wędrowny cykl imprez. Kto wystąpi na main stage?

 

Lanek – czołowy producent kolektywu SB Maffija, znany ze swojej wszechstronności. Oprócz produkcji tworzy także klipy i jest djem. Oprócz SB Maffiji współpracował także m.in. z kolektywem CZELUŚĆ. Jego solowe produkcje często zahaczają o klimaty rodem z wysp.

 

 

DJ War – znany także jako Wojna, to związany z Co Cie Trapy i Mordor Muzik DJ. Przyjaciel ekipy TMD doskonale wpasowuje się w klimat tej imprezy serwując dawkę ciężkich bassline’ów i grime’u.

 

Truss Me Daddy – współpraca Niko P i Przybysza, na gruncie której powstała ta imprezowa inicjatywa. Istny yin-yang. Niko to ojciec wielu dużych cykli imprezowych, które objechały całą Polskę. Przybysz za to znany jest z producenckiego sznytu w swoich setach i wyszukiwania najbardziej pełnych basu imprezowych bangerów. Warto dodać, że będzie dokładnie tego wieczoru obchodził urodziny.

 

Bar to selekcja 4/4 takich djs jak M.Sadek, 2761 (Przybysz) i Zboro, a 2-stepowo zaprezentuje się Lux Familiar. Startujemy tradycyjnie o 23!

 

Event Fb: Truss Me Daddy feat. Lanek (SB Maffija)

Autor: Projekt LAB

2017/05/23