Sobota: spotkanie z legendą dubstepu


 

Połączone siły New Bass Order i Lucysfear zapraszają na występ jednego z najbardziej uznanych dubstepowych djs na świecie jak i pierwszego siewcę dubstepowej nowiny za oceanem. Nadchodzi impreza z Joe Nice.

 

Joe Nice, to pochodzący z Baltimore (USA) niezwykle doświadczony dj, który występuje już pod ponad 15 lat, pozostając wierny starej szkole. Gra wyłącznie z płyt winylowych i dubplateowych perełek. Został okrzyknięty pierwszym ambasadorem dubstepu w Stanach – jego praca u podstaw na początku tego milenium miała nieceniony wpływ na aktualną popularność gatunku za oceanem. W 2003 roku współtworzył audycję w radiu internetowym Gourmet Beats, w której to amerykanie po raz pierwszy mogli posłuchać dubstepu, czy współtworzył pierwszą imprezę tego nurtu w Ameryce Północnej, dziś znaną jako legendarną DubWar w Nowym Jorku.

 

 

Był pierwszym amerykańskim djem zaproszonym do współpracy z londyńskim RinseFM, czy na występy podczas kultowych imprez DMZ. Dziś przeniósł swoją audycje GourmetBeats do słynnego SubFM, a także rozwinął projekt o działalność wydawniczą. Jak podkreślają organizatorzy „za jego torbę 10 calowych dubplate’ów niejeden mógłby zabić” – lepszej rekomendacji nie potrzeba.

 

 

Na scenie wspomogą go lokalni basowi wyjadacze w składzie Grabadub, Hitman, Kamal i Criss, a na barze usłyszymy selekcje techno i wszelkiej maści 4/4 od Sina, duetu Plebs i Corda.

 

Zapisz się na wydarzenie: New Bass Order vs Lucysfear pres. Joe Nice

Autor: Projekt LAB

2017/06/06