Spectribe (SLAP) gościem Techniküm


 

Nadchodzi Techniküm w wersji wybitnie (nomen omen) technicznej. Wystąpi Spectribe, założyciel jednej z najbardziej znanych techno ekip w Polsce – SLAP oraz Zariush.

 

Spectribe to dj, producent, vj i reżyser multimediów. Znacie go z pewnością z pracy przy jednym z najgłośniejszych techno cykli imprez w Polsce – SLAP. To przez jego działalność, nasz kraj odwiedziły takie tuzy jak I Hate Models, Dasha Rush, Regis, Answer Code Request, DVS1 czy Paula Temple – a to tylko czubek całej bookingowej góry lodowej. Spectribe podczas tych wydarzeń miał okazję zaprezentować swój niejednolity styl, pełen brudnego, brytyjskiego techno z wpływami nowoczesnych, eksperymentalnych i połamanych brzmień. Artysta wystąpił także w legendarnym berlińskim Tresorze.

 

 

Nie zapominajmy o jego multimedialnych dokonaniach. Na Wrocławskiej Fontannie Multimedialnej, gdzie sprawuje stanowisko Dyrektora Artystycznego współpracował z Brianem Eno, jest też współtwórcą efektów specjalnych nominowanego do Oskara filmu: “Królik po Berlinsku” w reż. Bartka Konopki.

 

Ta barwna postać wystąpi już w czwartek w naszym klubie. Wspierać go będzie Zariush, który będzie kontynuować dzieło i pracę Nilusa podczas cyklu Techniküm. Startujemy o 22:00. Jeśli nie możecie pojawić się na miejscu, Techniküm jak zwykle będzie nadawać obraz i dźwięk w eter – szukajcie linku do transmisji na żywo naszym fanpage.

Event FB: Techniküm pres. Spectribe

Autor: Projekt LAB

2017/05/29