Szwedzka legenda DNB na DrumObsession


 

Sobotni gość, SEBA, z pewnością nie należy do tych typowych. Ta ksywa jest znana już od ponad 15 lat wśród fanów muzyki drum n bass na świecie. Artysta wiedzie jedną z najbardziej ambitnych karier, znacząc swoją drogę wydawnictwami w tak uznanych wytwórniach jak Metalheadz, Soul:r, 31 Recordings, Hospital Records, Commercial Suicide Records, Samurai Music czy we własnej oficynie – Secret Operations. Jego wyjątkowy styl i brzmienie, najlepiej prezentuje się w konwencji dj setu, a jak zapowiada artysta, w sobotę będziemy mieli okazję posłuchać muzyki, która jeszcze przez długi czas nigdzie się nie ukaże.

 

 

Zapowiada się także małe djskie „starcie” niespodzianka…

 

Po prawdopodobnie najlepszym sezonie jeśli chodzi o frekwencję na DO mamy zaszczyt zakończyć go tak samo mocnym akcentem, jak go zaczęliśmy (jeśli nie mocniejszym!), bo Seba jest LEGENDĄ! Wszechstronna twórczość (od atmosferycznego jungle, poprzez mroczne breaki, wpływy techno, trance czy acid house), wyborny skill DJski i wyrazista osobowość – jak tu się nie jarać? Dodatkowym smaczkiem tej imprezy niech będzie fakt, że na prośbę Seby (zamiast trzygodzinnego slota, którego mu zaproponowaliśmy) po dwóch godzinach jego właściwego seta do b2b dołączy do niego nasz człowiek Alegria! – zapowiada ekipa DrumObsession.

 

 

SEBE wspomogą na scenie także Impakt i Zoo-E, a bar to szeroko pojęta muzyka 4×4 – usłyszymy świeży na naszej scenie LOW Kollektiv (Monster, Nioki i Spete) wsparty przez starego, poznańskiego techno wyjadacza, Traliena.

 

DrumObsession startuje po raz 77. już w sobotę o 23!

 

Event Fb: DrumObsession #77 with SEBA

Autor: Projekt LAB

2017/05/19