Techniküm po raz ostatni w czwartek


 

Nadchodzi lato, a w raz z nim zmiana dnia zajęć Techniküm. W lipcu i sierpniu nasz cykl będzie odbywać się w piątki. Zanim ogłosimy szczegółowy program letnich spotkań czeka nas jeszcze egzamin końcowy z Alexeyem Volkovem, i kilkoma uczestnikami poprzednich imprez Techniküm, oraz ostatni odcinek w Czwartek. Spotkanie z głębszymi odmianami muzyki klubowej poprowadzi Zboro i jego gość – Kedar.

 

 

Kedar pochodzi z Jarocina, i jak sam o sobie mówi, jest w 100% przykładem na to, że marzenia się spełniają. Po 6 latach skrupulatnego zbierania czarnych krążków winylowych, 2 lata temu zaczął występować w klubach i dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami dźwiękowymi. Mogliśmy go usłyszeć w warszawskich luzztrach, katowickim Preparze, no i oczywiście w naszych murach. W czwartek gościmy go ponownie, gdzie przedstawi nam część swojej kolekcji winyli.

 

Kedar i Zboro już czwartek – startujemy o 22:00. Jeśli nie możecie pojawić się na miejscu, Techniküm jak zwykle będzie nadawać obraz i dźwięk w eter – szukajcie linku do transmisji na żywo na naszym fanpage.

 

Zapisz się na wydarzenie: Techniküm pres. Kedar / Zboro

Autor: Projekt LAB

2017/06/19