Techniküm przedstawia: Elvira


 

Już jutro odbędzie się kolejna edycja naszych czwartkowych spotkań. Rezydent cyklu Zboro zaprosił jednego z najciekawszych poznańskich didżejów. Po dwóch niezwykle udanych stricte technicznych odsłonach Techniküm, tym razem skupimy się na bardziej minimalistycznych brzmieniach pełnych pulsującego groove.

 

 

Elvira to didżej i promotor związany z grupą Rewir, która słynie ze swojego brudnohałsowego podejścia do muzyki klubowej. Jego selekcja jest niezwykle eklektyczna, co już nie raz udowodnił w naszych murach. Stylistycznie szerokie miksy umożliwia mu ciekawa kolekcja płyt winylowych i niemałe umiejętności techniczne. W jego przypadku to nie sztampowy opis, bowiem artysta nie tylko po odłamach techno i house porusza się płynnie. Swoimi dwunastkami kręcił nawet na scenie „transowej refleksji” podczas jednej z imprez WIXAPOL S.A..

 

Wpadnijcie posłuchać jednego z najciekawszych „selekcjonerów” z Poznania już jutro – startujemy o 22:00. Jeśli nie możecie pojawić się na miejscu, Techniküm jak zwykle będzie nadawać obraz i dźwięk w eter – szukajcie linku do transmisji na żywo naszym fanpage.

 

Event FB: Techniküm pres. Elvira / Zboro

 

Autor: Projekt LAB

2017/03/22