Techno piątek: Keith Carnal


 

Już jutro kolejna edycja imprezy „Jerozolima w Podróży”. Ekipa Nowej Jerozolimy zaprosiła do naszego klubu Keitha Carnala.

 

Keith Carnal to jedno z najbardziej rozchwytywanych nazwisk melodyjnego, wysoce euforycznego techno. Młody Holender wsławił się wydawnictwami dla tak zasłużonych wytwórni jak Affin Recordings czy ARTS.

 

 

Emmanuel, szef wytwórni ARTS zapytany w wywiadzie dla Muno.pl o swoich podopiecznych stwierdził, że Carnal jest przykładem na to jak „łatwo i efektywnie groove może działać z melodyjno-atmosferycznymi teksturami” – i to naszym zdaniem jest jedna z najlepszych ocen jego twórczości.

 

 

A czym jest techno dla samego artysty? Uważa, że to „uniwersalny język który wyraża więcej niż słowa oraz pokonuje bariery kulturalne i rasowe”. I tym językiem miał okazję porozumiewać się w tak legendarnych miejscach jak m.in. berliński Tresor czy paryski Concrete, a już jutro „przemówi” w naszym klubie.

 

17.03 / Jerozolima w Podróży w/ Keith Carnal @ Projekt Lab

Djs:

Main: Keith Carnal, Tika Milano, Tom Palash, Deas, Zariush

Bar: Redroom, Phil Jensky

VJ: VJ martinova

 

Autor: Projekt LAB

2017/03/16