Basowe urodziny NEAT z CZELUŚĆ i Mordor Muzik


 

NEAT już od czterech lat promuje polskich projektantów i polskie marki streetwearowe. Niedawne przenosiny butiku stacjonarnego w nowe miejsce na pewno doda wiatru w żagle na kolejne lata działalności. Wpadnijcie złożyć im życzenia na trapowo-grime’owych urodzinach sklepu w Projekt LAB.

Pozostajemy także przy rodzimych klimatach jeśli chodzi o line-up wydarzenia. Główna scena to przede wszystkim występ jednego z najgorętszych producenckich duetów – JUTRØ i KOSA. Artyści są pomysłodawcami labelu i kolektywu CZELUŚĆ, który zajmuje się promowaniem polskich producentów muzycznych. Ich hipnotyczne klipy imponują ilością wyświetleń.

Nie mniejszy hajp na Youtube zgarniają też Mordor Muzik, których w sobotę usłyszmy w pełnym składzie (Miły Atz, Ginger, Majkiziom). Do tego na dokładkę występy Przybysza i Asbo Airlines, a także deep houseowa scena z dobrze znanymi w naszym klubie didżejami. Zagrają Jakub Przewoźny, DMB, Mozaika, Zboro i Okami.

 

 

Czwarte urodziny NEAT odbędą się już 11 marca, startujemy o 23:00. Wstęp: 15 PLN (*lista FB do 0:00) / pozostali 20 PLN. Po 3:30 – wstęp w specjalnej afterowej cenie, 10 PLN (gramy do późna).

 

Autor: Projekt LAB

2017/03/09