Uderzenie z Hamburga na TechnikümKolejny czwartek, kolejne Techniküm. Tym razem wyjątkowo drugi raz z rzędu pod kuratelą Nilusa. Rezydent cyklu zaprosił didżeja i promotora z Hamburga – Sonosanto.

Sonosanto już jako nastolatek był mocno związany z muzyką. Zaczął grać na pianinie i komponować w wieku siedemnastu lat. Po nagraniu dwóch krążków z gatunku „modern classic” zafascynował i zanurzył się w muzykę elektroniczną.


Po krótkim romansie z electro i acidem, coraz bardziej wciągał się w nowoczesne i hipnotyczne techno. Dziś jest rezydentem artystycznym w projekcie Othercult, który organizuje imprezy z mocnymi bookingami w Niemczech i w Polsce. Jeśli chodzi o nasz kraj, Sonosanto miał okazję przedstawiać swoją wizję techno w takich klubach jak m.in. Sfinks700, Prepar, 1500m2, Niebo czy w naszych progach, podczas pamiętnej halloweenowej imprezy z SNTS.


Bądźcie z nami w czwartek już od 23:00. Jeśli nie możecie pojawić się na miejscu, Techniküm jak zwykle będzie nadawać obraz i dźwięk w eter – szukajcie linku do transmisji na żywo naszym fanpage.

Event FB: Techniküm pres. Sonosanto / Nilus

 

Autor: Projekt LAB

2017/03/15