W tym tygodniu: Cleric, Spirit i AMIT


CZWARTEK

22:00 / Techniküm: Michał Gutkowski / Zariush

Gościem Zariusha na nadchodzącym Techniküm będzie Michal Gutkowski, czyli: Poznański dj, producent i promotor. Organizator Kaskada Festival. Od 2015 roku, kiedy pojawił się na scenie, sukcesywnie rozwija swój warsztat djski i producencki. Rok 2017 był dla niego szczególnie owocny. Przyniósł on pierwsze oficjalne wydawnictwo dla stołecznego labelu Luzztro Records oraz występy na Audioriver Festival i Instytut. W swoich setach eksploruje różne zakątki muzyki techno, szukając tego co nowe i nieoczywiste by zaskoczyć publiczność, utrzymując przy tym zawsze taneczny i hipnotyczny vibe.

Lineup: Zariush, Michal Gutkowski

PIĄTEK

23:00 / Techniküm: Cleric

Zwołujemy wyjątkową sesję Techniküm! Na dodatkowe, wyrównawcze zajęcia w weekend zaprosiliśmy naukowca niezwykle wysokiej rangi. Dowodzenie w katedrze Techniküm przejmie Cleric – brytyjski dj i producent techno, charakteryzujący się wyjątkowo energicznym stylem gry. Jego prace badawcze opierające się na łączeniu basu i perkusji ukazywały się w takich wytwórniach jak Arts, Sonntag Morgen, Figure, EarToGround czy w jego własnej oficynie – Clergy. Artysta w Polsce dał się zapamiętać m.in. jako godne zastępstwo Gesaffelsteina podczas Audioriver Festival 2016. Podczas tej nocy będą go wspierać lokalni artyści dobrze znani z czwartkowych imprez w Projekt LAB.

Lineup: Cleric, Cosmaya, Tralien, BASEN (Zboro x pockerfield), Jakub Przewoźny

SOBOTA

19:00 / Szpaku x Dj Fauda

Agencja WiniaryBookings ma przyjemność zaprosić Was na koncert Szpaku x DJ FAUDA.

Szpaku – Jeden z najbardziej przyszłościowych raperów młodego pokolenia. Pochodzący z Morąga reprezentant B.O.R, do którego po singlu ” GUMMO ” zaprosił go Paluch idealnie łączy newschool i oldschool. Balansujący pomiędzy szczerością a melodycznością Szpaku stawia w tekstach na autentyczność. Atutem też jest widowisko które tworzy, biorąc pod uwagę, że 10-lecie B.O.R było jego debiutem na scenie to nie odstawał od innych z line-up’u

DJ FAUDA – DJ, producent, promotor, wydawca, realizator dźwięku, lektor, wokalista, organizator eventów, animator kultury.

23:00 / DrumObsession #80: Spirit & Amit (Inneractive Music Night)

„Ci, którzy uważnie nas śledzą, znają już znaczenie okrągłych edycji cyklu. Robimy je przede wszystkim dla nas samych i celebrujemy postacie, które najbardziej nas inspirują. Na 80. edycji DrumObsession będziemy mieli zaszczyt zaprezentować Wam aż dwóch takich dżentelmenów, a będą to SPIRIT oraz AMIT! Ten epizod naszego cyklu będzie jednocześnie label nightem, czyli imprezą promującą wytwórnię tego pierwszego – Inneractive Music”

Lineup: Spirit, AMIT, Alegria, Artiztix b2b Mike Fate, Impakt, Zoo-E, Majkizioom, Miły ATZ, Przybysz, QND, Ginger, Lewa, Zboro

Autor: Projekt LAB

2018/03/22