W tym tygodniu: Drvg Cvltvre, Randomer


Plan badań na nadchodzący weekend. Na gościnne wykłady przybywają m.in. Drvg Cvltvre​ i Randomer​!

CZWARTEK

22:00 / Techniküm: Terstin (Revive)

Kolejnym gościem Technikum jest Terstin?, czyli zdeklarowany fan mrocznych dźwięków, który w swoich miksach nie boi się uciekać do hipnotyzującego i nie do końca tanecznego brzmienia. Artysta współtworzy projekt Revive​, który jak dotąd na imprezy w całej Polsce ściągnął takie postacie jak m.in. I Hate Models, Monoloc czy Boston 168.

Lineup: Terstin​, Zariush​

PIĄTEK

23:00 / This Is Acid: Drvg Cvltvre live

Wracamy ze swoim najkwaśniejszym cyklem! Po październikowej wizycie Ceephax Acid Crew, gościmy wirtuoza nieco mroczniejszych brzmień, którego live act wykręci Was bardziej niż cytryna. Przywitajcie Drvg Cvltvre! Holender Vincent Koreman tworzy pod tym aliasem od 2009 roku, blendując acid, no wave, experimental house i dark techno. Głównie wydaje we własnej wytwórni New York Haunted, ale jego ksywę znajdziecie też w katalogach Pinkman, Viewlexx czy Porn Wax.

Lineup: Drvg Cvltvre live, Goerserr live, Feelaz​, Zariush, Michal Gutkowski​, Cosmaya​, Ōkami​, Zboro​

SOBOTA

19:30 / Otsochodzi

WiniaryBookings​ zapraszają na poznański koncert Otsochodzi promujący najnowszy album pt. „Nowy Kolor”. O rozgrzewkę przed właściwym występem zadba Szopeen​, a za gramofonami stanie Phunk’ill​l.

Lineup: Otsochodzi​, Szopeen, Phunk’ill

23:00 / Technokracja & Low Kollektiv: Randomer (Clone/London)​

Randomer tworzy oryginalnie brzmiące, nieszablonowe techno bangery, które są grane na całym świecie przez czołowych zawodników. A z czego wynika jego specyficzne brzmienie? Sam mówi, że głównie… z lenistwa. W studiu nie ma prawie żadnego hardware’u, działa na kompie, większość dźwięków sampluje bo nie chce mu się ich syntezować. Melodie układa z patternów i mógłby co prawda je zagrać na gitarze (skończył szkołę muzyczną), ale ta wisi po drugiej stronie studia i nie chce mu się po nią wstawać. Artysta grywa w najlepszych klubach i na największych techno festiwalach świata. Ma wspólne projekty z Perc, Clouds & Hodge. Wydaje dla kilkunastu wytwórni m.in. Clone Basement, Hemlock, Turbo, L.I.E.S.

Lineup: Randomer, Extinct Species​, Impakt​, Potocki / Panic System​, no_contact/Pinopa​, Spete, Monster, Nioki, N/\N​, Kaja

Autor: Projekt LAB

2018/02/06