W tym tygodniu: Dungeon Beats, Olivia, Chino i Techniküm


Sprawdź plan badań i całonocnych eksperymentów na nadchodzące dni. Będzie deepowo, będzie kwaśnie i będzie basowo.

CZWARTEK

Na nadchodzące zajęcia Techniküm rezydent cyklu Zboro zaprosił przedstawiciela Be Kolektiv. Theo Kojak, bo o nim mowa, specjalizuje się w dubowych i minimalistycznych odmianach muzyki house. Praca domowa dla słuchaczy Techniküm: sprawdźcie jego najnowszy miks.

Zapisz się na wydarzenie Fb: goo.gl/6naRQt
Lineup: Theo Kojak, Zboro

PIĄTEK

W 2018 roku rozpoczynamy program międzymiastowych wymian naukowych z innymi placówkami badawczymi rozsianymi po całym kraju. W ten weekend gościmy artystów z krakowskiej „Szpitalnej 1”. Klub będzie reprezentować jedna z najlepszych selektorek w kraju i członkini ekipy Unsound – Olivia, Chino ze swoim live actem oraz Andrew Ingram, który oprócz rezydowania na Szpitalnej 1 stoi także na czele Tabernacle Records.

Zapisz się na wydarzenie Fb: goo.gl/fkZzQ3
Lineup: Chino live, Olivia, Andrew Ingram, Zeno, Wypożyczalnia Kumpli (Redroom + Scanate)

SOBOTA

Wielki powrót Dungeon Beats. Impreza w swojej dziewiątej odsłonie zamieni scenę Projekt LAB w „ring”. Artyści zagrają specjalne dj sety w formie b2b. A o jakich muzykach mowa? Na głównej scenie usłyszmy Content b2b Samba – ekipa Dungeon Beats zapewnia, że „Naprawdę ciężko znaleźć dziś na scenie artystów, którzy tak konsekwentnie jak oni łamią niemalże każdy schemat kojarzony z Dubstepem, jednocześnie tak dobrze zachowując to, co najmocniej gryzie, buja i sprawia, że muzyka ta chwyta i już nie chce puścić.”

Wystapią także Hebbe b2b NoSa, których produkcje „niewątpliwie rozpalą synapsy każdego entuzjasty niskich częstotliwości”. Na scenie wesprą ich: CrissNSA b2b Entire, Ewski b2b Hirszu, Gastro b2b k.o i Hitman b2b Kamal.

Zapisz się na wydarzenie Fb: goo.gl/yQS9St
Lineup: Content b2b Samba, Hebbe b2b No/Sa Sounds, CrissNSA b2b Entire, Ewski b2b Hirszu, Gastro b2b k.o, Hitman b2b Kamal, MRTN., Zariush, Jakub Przewoźny, Michał Nowak, Cosmaya

Autor: Projekt LAB

2018/01/09