W tym tygodniu: DUNE, Fis i Renick Bell


CZWARTEK

19:00 / Beat Lab: Beat Making Session

Beat Lab – edycja dla producentów muzycznych. W każdy trzeci czwartek miesiąca w LABie mają miejsce wnikliwe badania dźwięków. Adepci generowania fal, na jednych zajęciach będą zajmować się modulacjami próbek otrzymanych do badań, na innych będą testować przeróżne maszyny do prac nad oscylacjami. Nasi badacze wyspecjalizowanymi technikami pokażą jak postrzegają świat otaczających ich fal.

22:00 / Techniküm: Cosmaya / Zariush / Zboro

Zwołujemy nadzwyczajne zgromadzenie rezydentów Techniküm! Zboro zadba o deepową rozgrzewkę, a Cosmaya i Zariush wyłożą techno zakończenie. Słuchacze Technikum, którzy znajdą się na liście facebooka „wezmę udział” mogą wejść na zajęcia bezpłatnie do północy. Obecność obowiązkowa!

Lineup: Cosmaya, Zariush, Zboro

PIĄTEK

23:00 / Tech LAB: Fis & Renick Bell live A/V

Świat technologii i natury przenika się dziś jak nigdy wcześniej. Tech LAB to kontynuacja naszego cyklu ▀ opartej na promocji nowoczesnych form produkcji i prezentacji muzyki. Muzyka generatywna, algorytmiczna, modularna, bezskalowa. Wszystko co wychodzi poza ramy tradycyjnego dj setu i warsztatu producenckiego, wyrzuca nas ze strefy komfortu fascynując nowatorską formą i formułą.

Na pierwszą edycję zapraszamy duet, który po raz pierwszy wystąpił razem na zeszłorocznym Berlin Atonal. Nowozelandzki producent Fis wydający dla takich labeli jak Samurai Music, Exit Records UK, Tri Angle Records, Subtext oraz pochodzący z Tokyo Renick Bell – muzyk komputerowy, programista i wykładowca uniwersytecki wydający w labelu Lee Gamble – UIQ oraz Rabita – Halcyon Veil. Razem tworzą elektryzujące audiowizualne show oparte na live code’ingu i muzyce generatywnej przetwarzanej w czasie rzeczywistym.

Lineup: Fis, Renick Bell, Julian Kulczyński, Resmover, Karol Firmanty, MUKTI, Feelaz, PLEBS

SOBOTA

23:00 / DUNE at History of Techno vol. 18

History of Techno: „Trzy lata minęły od kiedy cykl History of Techno wrócił do żywych. Trzy lata minęły od ostatniej kosmicznej wizyty Olivera w poznańskim LABie. Trzy lata minęły też od czasu odkrycia przez brytyjskich badaczy dziewięciu galaktyk sąsiadujących z Drogą Mleczną. Te i wiele innych powodów skłoniły nas do ponownego zaproszenia twórcy takich klasyków jak „I can’t stop raving” czy „Hardcore Vibes”. Tak więc bez dalszych ceregieli zapraszamy Was na najbardziej pozytywną imprezę tej wiosny. Gwarantujemy tony pozytywnej energii w klimatach kolorowych jak Mgławica Carina”

Lineup: DUNE, Cousin Boneless vs Banana Bomb, Cosmaya vs Dj Mariusha, Switch, Inspektor Gadżet, Eightball, GMY_REC, Migaczu

Autor: Projekt LAB

2018/03/14