W tym tygodniu: Edit Select i Alix Perez!


Sprawdź plan badań i całonocnych eksperymentów na nadchodzące dni!

CZWARTEK

22:00 / Techniküm

Jak co tydzień badania w naszej placówce zaczynamy od Techniküm. W tym tygodniu zajęcia organizuje Zboro, także spodziewacie się deepowo-dubowych brzmień od jego i jego gości – Spete, reprezentanta LOW Kollektive i Kaja. Praca domowa dla słuchaczy Techniküm: sprawdźcie ostatni miks od Spete.

Lineup: Spete, Kaja, Zboro

PIĄTEK

23:00 / DrumObsession #79 with ALIX PEREZ

„Wiadomo jak jest. Nowy rok musi się zacząć od trzęsienia ziemi, a potem napięcie będzie rosnąć” tak zapowiada swoją 79. już imprezę ekipa DrumObsession. W piątek trzęsienie ziemi wywoła nie kto inny jak sam Alix Perez! Od początku jego ksywa kojarzona jest tylko z najlepszym drum & bassem, także tym bardzo eksperymentalnym. Jego basowe wycieczki w różne tempa jako ARP▲101 do teraz brzmią niezwykle świeżo; duet Shades, który współtworzy z Epromem, produkuje chyba jedne z najtłustszych bitów na obecnej scenie undergroundu, a jego wytwórnię 1985 Music obwołano najlepszą nową wytwórnią w zeszłorocznym plebiscycie Drum & Bass Arena.

Lineup

Main: Alix Perez, Alegria b2b Artiztix, Impakt, Zoo-E
Bar: Kemot, Cosmaya, Rhoman
-1: Collie Weed, Ashwagundub, Caveman, Moony

SOBOTA

23:00 / Edit Select (Soma, Ostgut Ton)

Koniec weekendu to wydarzenie organizowane przez połączone siły promotorów z Polish Rave Order i gdyńskiej ekipy Zaćmienie. Co z tego wyniknie? Zapowiada się hipnotyczna wyprawa, której przewodzić będzie Edit Select. Headliner może pochwalić się ponad 20-letnim stażem na międzynarodowej scenie techno z produkcjami w tak uznanych w wytwórniach jak Soma, Ostgut Ton, Figure, CLR, czy Modularz. W niezwykle bogatym katalogu Brytyjczyka znajdziemy remiksy dla takich postaci jak m.in. Slam, Chris Liebing, Pfirter czy Speedy J, a także owoce współpracy w studio z Antonio Ruscito (The Visitors), Dustinem Zahnem czy Dino Sabatinim. Warto dodać, że Brytyjczyk przyjedzie na Grochowe Łąki 5 swój najnowszy album pt. ‚Cyclical Undulations’, który ukaże się w Marcu 2018 w katalogu Soma Records.

Lineup

Main: Edit Select, KAJKO, Michał Gutkowski
Bar: Hrabioza

Fot. Cosmaya

Autor: Projekt LAB

2018/01/23