W tym tygodniu: Guzior, Aetha, Technokracja vs Atom…


PIĄTEK

19:00 / Guzior – SOLDOUT

Już 6 lipca zapraszamy do klubu Projekt LAB na premierowy koncert Guziora promujący album EVIL_THINGS. Na evencie będzie można usłyszeć na żywo numery z Yllom, EvilTwin oraz najnowszego materiału. Razem z Matim na scenie zagra Adamo.

Lineup: Guzior, Lelon, seattle.wave

23:00 / Techniküm: Aetha

Rozpoczynamy wakacyjne, dodatkowe zajęcia Techniküm. Głos podczas wykładów zabiorą uznani artyści z różnych części naszego kraju oraz przedstawiciele lokalnego gremium naukowego. Nie zabraknie też długich afterów w labowym ogródku! Nasz kolejny gość to aetha.

Lineup: Aetha, Cosmaya, Ebola, Scanate, MRTN., Zboro

SOBOTA

23:00 / Technokracja vs Atom

„W życiu każdego promotora przychodzi taki moment, gdy może już przebierać w ofertach artystów. My już ten przełom mamy dawno za sobą i czasem na prawdę ciężko przebrnąć przez korespondecję mailową składającą się głównie z maili od wierzycieli i kolejnych ofert pożyczek dla ludzi sięgających dna ale również propozycji ciekawych artystów. Z czystej przekory odrzuciliśmy wnioski agencji promujących takie nazwiska jak Chrisa Liebing, Sven Väth a wybraliśmy nie mniejsze choć może trochę bardziej lokalne legendy, A.T.O.M. czyli Tralien & Thomas Palec” – Technokracja

Lineup: Tralien, Thomas Palec, Spete, Impakt, Potocki / Panic System, KVSN, Milosh, no_contact/Pinopa

Autor: Projekt LAB

2018/07/04