W tym tygodniu: MELANIA ., W.E.N.A., CZELUŚĆ i OAKE


CZWARTEK

19:00 / Beat Lab

Nadchodzi trzeci czwartek miesiąca, a więc czas na zajęcia Beat Lab, czyli spotkanie producentów. Nasi badacze wyspecjalizowanymi technikami pokażą jak postrzegają świat otaczających ich fal. Każdy z laborantów powinien mieć ze sobą swoje główne narzędzie badawcze (komputer z DAW i interfejsem, tablet, sampler, słuchawki). Laboranci otrzymają te same próbki, ale wynik ich badań będzie kompletnie różny, często zaskakujący. Chętnych adeptów zapraszamy, a wyniki ich badań będzie można w przyszłości sprawdzić! Wstęp wolny, należy przyjść ze swoją aparaturą badawczą.

Zapisz się na wydarzenie FB: goo.gl/3pjQK5

22:00 / Techniküm: MELANIA .

Czwartek, to także obowiązkowe praktyki taneczne w naszym Techniküm. Tym razem Zariush zaprosił MELANIA ., związaną z kultową wytwórnią [aufnahme + wiedergabe]. Artystka obraca się w gatunkach techno, industrial, ebm, new wave czy power electronics. W naszym klubie dała się poznać jako współorganizatorka cyklu Verzerrung, który gościł do tej pory takie postacie jak Codex Empire, Philipp Strobel czy Schwefelgelb. Kolejna edycja tej imprezy już 2 lutego, tym razem headlinerem jest sam Terence Fixmer, także możecie potraktować nadchodzące zajęcia Techniküm jako rozgrzewkę przed tą imprezą!

Zapisz się na wydarzenie FB: goo.gl/9ATa8F
Lineup: MELANIA ., Ivan Halyha, Zariush

PIĄTEK

20:00 / WENA „Niepamięć”

Agencja WiniaryBookings zaprasza na premierowy koncert W.E.N.A. z materiałem „Niepamięć”! Warszawski raper powraca do naszego klubu z jeszcze gorącym (album miał swoją premierę 1 grudnia), bardzo osobistym krążkiem.

Zapisz się na wydarzenie FB: goo.gl/XvNKdc
Lineup: W.E.N.A.

23:00 / Czeluść W#3 Tour

CZELUŚĆ to label, kolektyw i organizatorzy imprez promujących polskich producentów muzycznych. Krakowska ekipa wydała niedawno trzecią część swojego składaka, i wraca na Grochowe Łąki 5 aby go promować.

Zapisz się na wydarzenie FB: goo.gl/yVUv8C
Lineup: Main / JUTRØ, KOSA, Michał Graczyk, Sokos, ka-meal, Szanowny Jack, Bar / Raff, Møzaika, Pudel, Miami UFO Tour

SOBOTA

23:00 / Projekt Labirynt: OAKE / Korzenie Poznania: Essex

Czasem musisz się zgubić, aby odnaleźć siebie na nowo… Już 20 stycznia wrota Labiryntu otworzą się ponownie na psychodeliczną noc pełną niskich częstotliwości i etnicznych rytmów. Oprócz gospodarzy cyklu, głównymi przewodnikami tej nocy będą OAKE (Stroboscopic Artefacts) i Essex, ale wspierać ich będą też plemiona Korzenie Poznania – The Roots of Perception, którzy przejmą podziemia klubu i zamienią je w świątynie basu oraz Mødule, odpowiedzialni za zamknięcie głównej sceny swoją dziką selekcją techno. Nie zabraknie też wyjątkowych dekoracji w wykonaniu Salaman Dotwork Rituals i wizualizacji od luminarion.

Zapisz się na wydarzenie FB: goo.gl/yVUv8C
Lineup: Main / OAKE, Capo, The Efaith, RAQ, -1 / Essex, Ashwagundub, Caveman & Moony, Bar / MUKTI, Zeno, Cosmaya

Autor: Projekt LAB

2018/01/16