W tym tygodniu: Parallx, Non Reversible i CZELUŚĆ


CZWARTEK

22:00 / Techniküm: Criss NSA / Cosmaya

Cosmaya zaprasza na specjalne wykłady Technikum, podczas których dobrze znany bassowy naukowiec Criss Nsa zaprezentuje się w wersji techno. Tego nie można przegapić!

Lineup: Criss Nsa, Cosmaya, Kirsh

PIĄTEK

20:00 / Young Igi ★ Buzi Tour

Young Igi – najciekawszy autotune w Polsce wleciał w 2017 bez wsparcia wielkich wytwórni i szybko zaczął wykręcać miliony wyświetleń. Inimaniminimanimo, Pilot, Kush znasz te kawałki, ale możesz kojarzyć go również z „Mówiłaś”, „Buzi” czy nagranego z Malikiem – Deszczu Banknotów. 2018 to rok Igiego – czuć to w kościach.

23:00 / Czeluść: Jutrø x Kosa x Forxst x Doublexx x Szanowny

Kolejne spotkanie z ekipą CZELUŚĆ. Artyści zapowiadają „dużo basowych odczynników jak future bass, disco polo, polo cockta, trap, cloud, synthpop, cola zero, wave oraz twoja 3cia siostra”

Lineup: FORXST, JUTRØ, KOSA, doublexx, Szanowny Jack, Raq, Zariush, Cosmaya

SOBOTA

20:00 / Padaka TOUR – Rzabka x Poznań

Rzabka wyrusza w trasę koncertową promującą najnowszy album – RAVERS PADAKA! Artysta zwiedzi całą Polskę, grając podczas PADAKA TOUR w 12 miastach. Pierwsze dwa teledyski promujące całą trasę to RZEŹNIA oraz WŚCIEKŁE PIXIARZE.

23:00 / Urbanum: Parallx & Non Reversible

Urbanum wraca do Projekt Lab! Jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy nareszcie w Poznaniu! Parallx, członek R – Label Group, wytwórni należącej do Kobosila, świetny producent i doskonały DJ, nowoczesne techno w najlepszym wydaniu!

Ten rok dla niego zaczął się najlepiej jak mógł. Już 6 stycznia zadebiutował w legendarnym Berghain / Panorama Bar. Było to efektem jego wydań najwyższej próby, najpierw w Arts, a potem we wspomnianym R Label Group, gdzie 22 marca pojawi się jego kolejna EPka. Parallx to nie tylko świetne ucho i oryginalne brzmienie, ale także fantastycznie przemyślane sety, którymi oczarował już polską publiczność na imprezach organizowanych przez SLAP czy Revive , na którym festiwalu, jego występ został okrzyknięty jednym z najlepszych podczas całego eventu!

W Poznaniu wystąpi w ramach showcase swojej agencji bookingowej, na którym zagra również Non Reversible, berliński producent, także świetny DJ, związany z labelem Knotweed Records. Całość zamknie, dobrze znany w swoim rodzinnym mieście Juerga.

Lineup: Parallx, Non Reversible, Juerga, Inpulz, Zboro

Autor: Projekt LAB

2018/04/03