W tym tygodniu: Royal-T, Błażej Malinowski, Concept Of Thrill…


ŚRODA

23:00 / Projekt Labirynt x Korzenie Poznania: Błażej Malinowski, Essex

Ostatni już raz przed wakacjami wrota Labiryntu otworzą się na zbłąkane pogańskie duchy szukające ukojenia i ucieczki od przytłaczającej miejskiej dżungli. Na scenach i ogródku klubu czekać na was będą audiowizualne doświadczenia z pogranicza psy/dark/tribal/dub/techno. Swoje siły ponownie zjednoczą plemiona Projekt Labirynt i Korzenie Poznania – The Roots of Perception, które używając leczniczej mocy dźwiękowej wibracji pomogą Wam zamienić niepokój, ból i rozczarowanie na jedność, nadzieję i moc.
All tribes are welcome!

Lineup: Błażej Malinowski live, Raq, Cosmaya, MUKTI, Zeno, Zariush, Essex, Phattcu, Ashwagundub

CZWARTEK

22:00 / Techniküm: DeepMix Warszawa

Nadchodzi czwartek w deep’owych klimatach! To wszystko za sprawą reprezentantów ekipy DeepMix Warszawa – czyli sześciu kumpli grających wyłącznie z winyli i promujących głębokie brzmienia w stolicy.

Lineup: KAMszot „Kliczko” Kamilescu, S Modest, Zboro

PIĄTEK

23:00 / Techniküm: Concept Of Thrill

Rozpoczynamy wakacyjne, dodatkowe zajęcia Techniküm. Głos podczas wykładów zabiorą uznani artyści z różnych części naszego kraju, przy wsparciu Zariusha, Cosmayai Zbora oraz przedstawicieli lokalnego gremium naukowego. Nasz pierwszy gość to Concept Of Thrill.

Lineup: Concept Of Thrill, Tralien, Zariush, Arcode, Lewa, Zboro

SOBOTA

23:00 / Brexit: Royal-T

Artystą, który zagości na najbliższym BREXIT jest producent z Southampton – Royal-T. Wydający już od 10 lat muzykę członek supertrio TQD (Royal-T,DJ Q, Flava D) Jest znany z blendowania garage’u i grime’u. Jego sety są dynamiczne i doskonale przenoszą klimat panujący nie tylko w piwnicach brytyjskich klubów, ale też azjatyckich plaż czy wielkomiejskich pool parties. W tym roku wakacje zaczynają się wcześniej. Szykuj broń i strój kąpielowy. Shotta!

Lineup: Royal-T, Criss Nsa b2b Combs, Kasierr, MRTN., ldwq., rhoman.

Autor: Projekt LAB

2018/05/27