W tym tygodniu: Sigha i Scrufizzer!


CZWARTEK

19:00 / Beat Lab: Beat Making Session

W każdy trzeci czwartek miesiąca w LABie będą miały miejsce wnikliwe badania dźwięków. Adepci generowania fal, na jednych zajęciach będą zajmować się modulacjami próbek otrzymanych do badań, na innych będą testować przeróżne maszyny do prac nad oscylacjami. Każdy laborant powinien mieć ze sobą swoje główne narzędzie badawcze (komputer z DAW i interfejsem, tablet, sampler, słuchawki). Uczestniczy otrzymają te same próbki, ale wynik ich badań będzie kompletnie różny, często zaskakujący. Chętnych adeptów zapraszamy, a wyniki ich badań będzie można w przyszłości sprawdzić!

22:00 / Techniküm: Wojtek Chlost (Wax Kitchen)

Kolejnym gościem Techniküm jest Wojtek Chlost, czyli kolekcjoner płyt winylowych z gatunku techno/disco/house oraz zapalony dyskdżokej. Wojtek jest odpowiedzialny za internetowe audycje poświęcone promocji muzyki elektronicznej prezentowanej przez poznańskich dj i producentów – Wax Kitchen. W katedrze Techniküm wspomoże go Zboro.

Lineup: Wojtek Chlost, Zboro

PIĄTEK

20:00 / Sarius w Poznaniu

Sarius ma zaszczyt zaprosić na koncert premierowy płyty „Antihype” w Poznaniu!

Lineup: Sarius, diego

23:00 / SIGHA (Token/UK) 3h dj set

Sigha (a właściwie James Shaw) to producent i dj techno z Wielkiej Brytanii, który przez lata działalności i liczne wydawnictwa dla m.in. Hotflush Recordings czy Token Records uplasował się w światowej czołówce, zdobywając tym samym uznanie takich legend jak np. Marcel Dettmann, Function, Marco Shuttle czy Wata Igarashi, którzy zremixowali utwory naszego gościa. Sigha już w piątek zagra aż trzygodzinnego dj seta!

Lineup: Sigha, Tralien, Cosmaya, Zeno, Qubey, no_contact/Pinopa

SOBOTA

19:00 / Bonson • Reno • KPSN w Poznaniu!

Wyobraźcie sobie, co powstanie z połączenia legendy powracającej świetnym albumem po długim milczeniu z jednym z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych raperów na polskiej scenie. Dodajcie do tej wybuchowej mieszanki utalentowanego producenta, a zarazem rapera, który swoimi materiałami mocno zamieszał w ostatnim roku. To, co sobie właśnie wyobraziliście, przekłada się na rzeczywistość. Agencje STAGE oraz HipHopKoncert zapraszają na wyjątkową trasę OSTATNI TAKI TOUR, czyli Reno, Bonson i KPSN na jednej scenie. Jednym z przystanków trasy jest impreza w Projekt LAB.

Lineup: Bonson, Reno, Kprsn, Rembol / VirusOne

23:00 / Brexit: Scrufizzer (UK)

BREXIT ponownie uderza w Projekt LAB! Muzyka bassowa z wysp zatrzęsie ścianami klubu! Tym razem naszym gościem będzie Scrufizzer – pochodzący z zachodniego Londynu artysta z pogranicza grimeu i rapu, który nagrywał zarówno z Dizzie Rascalem jak i Dannym Brownem. Jego dyskografia to także numery ze Skreamem, M. J. Colem czy Toddla T. Przez The Guardian ogłoszony talentem roku 2013. Znany z charakterystycznego, tak zwanego „scru-flow”.

Lineup: Scrufizzer, Kasierr, PASZCZAK, Combs, Rhoman, Łukasz Kowalka, Kemot, Passon

Autor: Projekt LAB

2018/02/13