W tym tygodniu: Terence Fixmer, Bok Bok


CZWARTEK

19:00 / Beat Lab: Scratch Sesja

W każdy pierwszy czwartek miesiąca w LABie mają miejsce wnikliwe badania nad manewrami ciętego dźwięku. Adepci drapania wosku posłużą się specjalną aparaturą, która pozwoli im na manipulowanie falami dźwiękowymi. Nasi badacze wyspecjalizowanymi technikami otworzą wymiar, w którym komunikacja odbywa się za pośrednictwem Scratch’u.

Zapisz się na wydarzenie FB: goo.gl/zyBRRw

22:00 / Techniküm: Stinsøn / Zboro

Kolejnym gościem Techniküm jest dobrze znany w Poznaniu Stinsøn – czyli Piotr Fornalski, mieszkający aktualnie w Berlinie. DJ, digger, pasjonata muzyczny, promotor, współtwórca Wax Kitchen. Od wczesnych lat zafascynowany muzyką elektroniczną i wszystkim co z nią związane. Swoje pierwsze imprezowe szlify rozpoczął dzięki grupie dobrych ludzi z Szajse Records. To dzięki nim odkrył prawdziwe piękno elektroniki i skupił się na poszukiwaniu własnego stylu. Zafascynował się wschodnią sceną muzyczną. Rosja, Węgry, a przede wszystkim Rumunia, stały się dla niego największą inspiracją do tworzenia i grania. Trudno zdefiniować muzykę którą prezentuje, ponieważ zawsze dąży do opowiedzenia pewnej historii, co wpływa na różnorodność granych przez niego utworów i tworzenie klimatu podczas setów.

Zapisz się na wydarzenie Fb: goo.gl/SbruWY
Lineup: Stinsøn, Zboro

PIĄTEK

22:00 / Verzerrung – Terence Fixmer live

Nadchodzi kolejna edycja imprezy VERZERRUNG! Tym razem gościem specjalnym będzie jedna z największych ikon francuskiego techno – Terence Fixmer. Artysta przybędzie do nas w chwale na fali „powrotu” industrialnych i ebm’owych nurtów muzyki elektronicznej. Terence Fixmer jest aktywny na scenie już od ponad dwóch dekad. Zdążył w tym czasie zaistnieć w katalogach takich wytwórni jak m.in. Ostgut Ton, CLR (Official), Electric Deluxe, International Deejay Gigolo Records czy Planete Rouge records, którą prowadzi od 1998 roku. Fixmer tchnął świeżość w techno body music takimi nagraniami jak „Electric Vision”, „Warm”, „Aktion Mekanik Theme” czy podejmując współpracę w 2003 roku z legendarnym wokalistą zespołu Nitzer Ebb (Douglas J McCarthy), z którym stworzył takie przeboje jak m.in „Freefall”, „Chemicals” czy „So Many Lies”. Szykujcie się na oldschoolowy live act w 100% z maszyn!

Zapisz się na wydarzenie Fb: goo.gl/BbDWCg
Lineup: Terence Fixmer live, MELANIA ., Zariush, Elvira, Daniel Czarnecki, Exilim, N/\N

SOBOTA

20:00 / Deys • Pikers

W tym tygodniu nie zabraknie także koncertu. Gościmy dwójkę raperów, którzy reprezentują dwa, całkowicie odmienne style. Organizatorzy zapewniają, że „Ci outsiderzy od lat są w najwyższej formie i z pewnością zadbają o rozrywkę najlepszego sortu, godząc ze sobą mrok i bengery, wieczny melanż i poważną rozkmine o życiu”. Drzwi otwieramy o 20:00.

Zapisz się na wydarzenie Fb: goo.gl/Jsri1K
Lineup: Deys, Pikers, MFC, TBA

23:00 / Bok Bok (Night Slugs 10yrs Tour) by 5:55+ nourish.

5:55 i Projekt LAB zapraszają na występ Bok Bok! Bok Bok a właściwie Alex Sushon, to przede wszystkim brytyjski producent, który współpracował m.in. z Kelela oraz założyciel legendarnego Night Slugs. Wszystko zaczęło się w 2008 roku podczas pierwszej edycji londyńskiego cyklu klubowego sygnowanego Night Slugs aby w 2010 ewoluować w wytwórnię i wydać światu muzykę takich artystów jak KINGDOM, Mosca, L-Vis 1990, GIRL UNIT, Lil Silva, Jacques Greene i wielu innych. W 2018 Night Slugs obchodzi 10 lecie istnienia, a jego założyciel celebrować będzie to wydarzenie od słonecznego LA, przez mroczne berlińskie Berghain / Panorama Bar, aż po poznański Projekt LAB. Druga scena przypadnie opiece niezwykle popularnemu muzycznemu kanałowi nourish., który przekroczył niedawno 200,000 subskrypcji na YouTube. Wspiera nas lokalny sklep ATÉ!

Zapisz się na wydarzenie Fb: goo.gl/5yURcr
Lineup: Bok Bok, Buszkers, Przybysz, Combs, Raq, William French. SORA, snorbes, TBA

Autor: Projekt LAB

2018/02/01