W tym tygodniu: Tetra Hydro K, No Moon, DJ Different czy Shedbug!


CZWARTEK

22:00 / Techniküm: Technokracja

Technokracja – koncepcja ustroju społecznego, w którym władzę sprawują technicy, eksperci, organizatorzy i kierownicy produkcji. W skład zarządu wchodzą dobrze znani w Poznaniu Impakt, Potocki, No_Contact i Extinct Species. Ekipa urządziła do tej pory w naszych murach zjazdy z takimi tuzami techno jak m.in. Randomer, Ayarcana, Blush Response, Phase Fatale, Ansome czy Bas Mooy.

Lineup: Potocki / Panic System, no_contact / Pinopa, Zariush

PIĄTEK

23:00 / Dub System #5 Tetra Hydro K Live!

W lutym gościmy jeden z najciekawszych dubowych projektów live spośród przeogromnego muzycznego bogactwa jakim może pochwalić się francuska scena. Odwiedzi nas duet Tetra Hydro K – Ich muzyka to wybuchowa mieszanka przeróżnych podgatunków, których wspólnym mianownikiem jest potężny bas i efekty definiujące słowo dub w jego bardzo szerokim znaczeniu. Pierwszy raz w Polsce!

Lineup: Tetra Hydro K, Caveman Dub, Moony, Rise up! Sound System, DrumObsession

SOBOTA

23:00 / P!L pres.X-Kalay

Piątek w naszej placówce to międzynarodowy muzyczny pojedynek pomiędzy lokalnym labelem PIL oraz londyńskim X-Kalay. Z tej okazji po raz pierwszy nasze miasto i kraj odwiedzą: No Moon, producent i dj z Manchesteru, znany ze swoich świetnych elektro-acid’owych produkcji, Slim Steve obiecujący talent z Rzymu i Sam Astbury założyciel wytwórni X-Kalay!

Dołączy do nich szwedzka maszyna do produkcji perełek DJ Different a.k.a. MODA oraz pochodzący z australijskiego Melbourne: Shedbug, którego ostatnie produkcje wylądowały w „TOP 10” wielu bardzo uznanych artystów. Nie zabraknie również lokalnych żołnierzy PIL czyli MRTN.a i Loco Motive’a wspieranych przez załogę Peoples.

Lineup: No Moon, Dj Different, Shedbug, Loco Motive, Slim Steve, Sam Astbury, MRTN., Peoples

Autor: Projekt LAB

2018/02/20