W tym tygodniu: Tribute To Nilus


CZWARTEK

22:00 / Tribute To Nilus

Wyjątkowa sesja Techniküm. Chcemy upamiętnić rocznice odejścia Nilusa w sposób jaki wydaje nam się najbardziej stosowny – poprzez celebrację muzyki, którą tak kochał. Cały dochód z imprezy przeznaczymy na dalszy rozwój jego niezwykle uzdolnionej siostry.

Lineup: Qnd, Raq, Zariush, Cosmaya, Zboro, Qubey, Ōkami

PIĄTEK

23:00 / Gaik: RAMZi live

Projekt LAB będzie wyglądał wyjątkowo. Leśne dekoracje na dużej scenie pomogą w pełni poczuć tropikalnego live’a RAMZi i wtórujące mu zdubbowane techno sety Prince Polo i sen~koi. Roślinno-eksperymentalny klimat imprezy zbuduje nie kto inny jak ædm. Barowa zamieni się w balonowy cyrk, gdzie Peoples zadbają o uśmiechy, house i disco. Czarne płyty do białego rana!

Lineup: RAMZi, ædm, Peoples, Prince Polo

SOBOTA

23:00 / DrumObsession #81 with Logistics

DrumObsession: „Dobiega końca zdecydowanie najsilniejszy i zarazem najbardziej wymagający sezon w naszej działalności! Udało nam się spełnić wiele bookingowych marzeń i na zakończenie mamy dla Was prawdziwego sztosa – logistics! Jak do tej pory w Poznaniu grał tylko raz (i to 9 lat temu!), więc przyszła pora na tryumfalny powrót. Jesteśmy mega dumni, a zarazem ciekawi, co Matt Gresham zagra mając do dyspozycji aż dwie godziny, zajebiste LABowe nagłośnienie i najlepszą drum & bassową publikę w tym kraju!”.

Lineup: Logistics, Alegria, Dark Smile Fam b2b Artiztix, Impakt, Snake, Zoo-E, Lukas Hert, Monster, Nioki, Spete, k.o, Manny Blanco

Autor: Projekt LAB

2018/05/14