W tym tygodniu: Varg i WIXAPOL S.A.


CZWARTEK

19:00 / Beat Lab: Scratch Sesja

W każdy pierwszy czwartek miesiąca w LABie będą miały miejsce wnikliwe badania nad manewrami ciętego dźwięku. Adepci drapania wosku posłużą się specjalną aparaturą, która pozwoli im na manipulowanie falami dźwiękowymi. Nasi badacze wyspecjalizowanymi technikami otworzą wymiar, w którym komunikacja odbywa się za pośrednictwem scratch’u.

22:00 / Techniküm: Audiopole

Tym razem na Techniküm gościmy ekipę Audiopole, znaną ze swoich działań na płockiej plaży podczas trwania Audioriver Festival. Jeśli afterowaliście na Audiopolu, to wiecie, że czeka na was duża dawka deepowego grania.

Lineup: Lewa, Tayler, Zboro

PIĄTEK

23:00 / WIXAPOL INWEJDS POZNAN }) WIKSUJONCA WUCHTA WIARY ({

WIXAPOL S.A. powraca w nasze mury! Dj Sporty Spice, Mikouaj Rejw, Dj Torrentz.EU i ich goście znów zaserwują mieszankę gabber, hardstyle, hardcore czy co jeszcze tylko przyjdzie im do głowy.

Lineup: Dj Noiserr, Dj Sporty Spice, Mikouaj Rejw, Dj Torrentz.EU, Dj Mariusha, Mar val Dee, Michael No, David van Billa, HcL crew

SOBOTA

23:00 / Projekt Labirynt: VARG / Korzenie Poznania / 3 sceny / Dekoracje

Już trzeciego marca wrota Labiryntu otworzą się dla Was ponownie. Zagubieni w krętych korytarzach umysłu, odnajdziecie aż 3 udekorowane sceny klubu Projekt LAB:

➤ Dubowa Scena Korzenie Poznania – The Roots of Perception na poziomie -1 z geometrycznymi monochromatycznymi UV dekosami od Salaman Dotwork Rituals

➤ scena TROPICAL BAR, gdzie poczujecie się jak na słonecznych wyspach za sprawą naszych gości oraz bujnej roślinności przygotowanej przez Gaik

➤ mroczna Scena Główna Labiryntu zatopiona w hipnotycznym techno, na której wystąpi główny przewodnik tej nocy ze Skandynawii – Varg (Northern Electronics), który regularnie występuje na takich festiwalach jak Berlin Atonal, Unsound, czy Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Lineup: Varg, Heszu, ædm, Zeno, Raq, PLAL, Zrywa & Biol, Elvira, Qubey, Collie Weed, Goofy, Ashwagundub

Autor: Projekt LAB

2018/02/28