W tym tygodniu: Xosar i Kahn!


CZWARTEK

20:00 / Nosaj Thing LIVE

Autor jednej z najciekawszych płyt minionego roku, producent beatów dla Kendricka Lamara czy Chance the Rappera, a przede wszystkim utalentowany artysta oklaskiwany za innowacyjne podejście do elektroniki. Nosaj Thing, bo to o nim mowa, już 8 marca wystąpi w naszym klubie!

22:00 / Techniküm: Monster / Cosmaya

Specjalny odcinek Technikum z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Wystąpią: nasza nowa rezydentka Cosmaya oraz jej gość: Monster z dobrze znanego w Poznaniu LOW Kollektiv. Obecność obowiązkowa!

Lineup: Monster, Cosmaya

PIĄTEK

21:00 / Panel Dyskusyjny: 21:00 – Kobiety za deckami: Twórczość, Stereotypy, Przyszłość

W duchu kontynuacji dyskusji z artykułu, który ukazał się w Freshmag „Ich siła tkwi w muzyce – Kobiety, których dźwięki unoszą się nad miastem” organizujemy spotkanie z bohaterkami materiału i nie tylko.

Naszymi goścmi będą:

Joana (TAMA), Aleksandra Sudolska (Schron), Cosmaya (Projekt LAB), Monster (LOW Kollektiv), Nioki (LOW Kollektiv), k.o, Lewa (HOUSE Szkolna), Julia

Dowiecie się m.in. skąd brać motywacje do twórczych działań, jakie trudności można napotkać po drodze czy jak radzić sobie ze stereotypami w branży muzycznej – wstęp darmowy.

23:00 / Dzień Kobiet: Xosar live / Warsztaty / Dyskusje

Xosar, jedna z silniejszych żeńskich postaci na elektronicznej scenie klubowej odwiedza nas dzień po Międzynarodowym Dniu Kobiet – nie sposób było nie zwrócić na to uwagi. W ten dzień naszą placówkę przekazujemy kobietom i chcemy zachęcić je do aktywizacji w zdominowanym przez mężczyzn świecie muzyki elektronicznej. Ponadto wszystkie kobiety, które spełnią warunki z tego postu (goo.gl/vUn2e) wchodzą za darmo.

Lineup: Xosar live, VTSS live, Joana, Cosmaya, N/\N, Lewa, Julia, Grażyna Biedroń

SOBOTA

23:00 / Dungeon Beats 010 feat. KAHN

Kahn (Joseph McGann) jest swoistą ikoną dubstepowego brzmienia z UK. Wychowany w Bristolu, mieście sound systemów, punk rocka i hip-hopu, bardzo szybko stanął na czele nowej fali brytyjskich producentów. Od swoich pierwszych vinylowych wydawnictw na kultowym teraz Drunk Punch Records w 2011 roku, po nowe kawałki wydawane na DEEP MEDi, Kahn od lat sprawnie wplata w Rootsowe brzmienia swój styl, mieszając korzenie z elementami Grime’u, UK Garage czy nawet digital dancehallu. Jako DJ, Kahn pozostaje wierny kulturze soundsystemów, zawsze uzbrojony w pożądane przez wszystkich wyjadaczy dubplate’y. Choć samemu jest powiązany z niezliczoną ilością labeli, od 2012 roku wraz z Neekiem prowadzą swoje Bandulu Records, wytwórnię znaną z osobliwych instrumentalnych produkcji z charakterystycznym dla Bristolu undergroundowym zacięciem

Lineup: Kahn, Warrior, Hitman, CrissNSA, Ewski, Gastro, Stinsøn, Wojtek Chlost, Lewa, Tayler, rhoman.

Autor: Projekt LAB

2018/03/07