Wejdź do labiryntuBłażej Malinowski live, Naphta, scena „Powrót Do Źródła”, wizualizacje od luminarion, dekoracje od Pszczoły UV… Projekt Labirynt otwiera się po raz czwarty!

Poprzednie edycje imprezy Projekt Labirynt były niezwykle mocne i bezkompromisowe w przekazie na głównej scenie. Do tej pory headlinerami eventu byli tacy artyści jak m.in. Ancient Methods, Vatican Shadow czy Inner8. Tym razem, w przededniu święta (15.06 jest dniem ustawowo wolnym) postawiliśmy na bardziej hipnotyczne formy techno, ułatwiające przejście w letni sezon.

 

Nadchodzącemu rytuałowi przewodzić będzie Błażej Malinowski, producent znany z takich inicjatyw jak Why So Silent? czy Fűnfte Strasse, a także wydawnictw dla Technosoul czy The Gods Planet (wytwórnia Claudio Prc i Nessa). Na co dzień mieszka w Berlinie, a niedawno miał okazję zaprezentować swój materiał w USA, podczas trasy, która nie ominęła miasta-kolebki techno – Detroit.

 

 

Na głównej scenie wspomoże go qZeno, oraz drużyna labiryntu w pełnym składzie: ædm, RaQ oraz Mukti b2b Zariush.

 

Naphta to kolejny specjalny gość tego wieczoru. Wrocławski dj i producent, znany z releasów dla wytwórni Transatlantyk, czy z duetu producenckiego Pvre Gold wystąpi na barowej scenie. Support zapewni ekipa Rewir.

 

 

Projekt Labirynt ciągle ewoluuje i zmienia swoją formę. Tym razem muzyka psytrance i goa będzie królować na poziomie -1. Na scenie „Powrót do Źródła” wystąpią Borsuk, Dzida, Heszu, Kras oraz debiutująca za didżejką lokalna producentka Cosmaya.

 

 

Specjalne wizualizacje od luminarion czy dekoracje od Pszczoły UV pomogą zgubić się tej nocy. Bramy labiryntu otwierają się w środę (14.06) punktualnie o 23:00.

 

Zapisz się na wydarzenie: Projekt Labirynt #4: Błażej Malinowski + Scena PdŹ & PszczołaUV

Autor: Projekt LAB

2017/06/12