Wszystkie drogi prowadzą do dymu


 

W sobotę gościmy Włodiego, który będzie promować swój najnowszy krążek w naszych murach. Nadchodzi koncert w ramach #wdpddtour.

 

Włodi zaczął rapować na początku lat 90., debiutując z utworem „Nie dla sławy i nie dla pieniędzy” co wspólnie z jego słowami „bo chęć posiadania ludziom zasłania, osobowość i prawdziwość doznania” stanowi jego motto. Współzałożyciel nieistniejącej Molesty, jednej z najgłośniejszych grup w historii polskiego ulicznego rapu czy projektu Parias pod koniec marca wydał czwartą solową płytę „Wszystkie drogi prowadzą do dymu”.

 

 

Wytwórnia District Area, w której ukazał się krążek określiła nowy materiał jako mocno offowe oblicze Włodiego, a sam artysta swoje ostatnie dokonania opisał jako „Rap Fabularny”. Przekonajcie się sami, płyta jest już w sprzedaży. Promocyjne „wdpddtour” chyli się już ku końcowi, a jednym z ostatnich przystanków na trasie Włodiego jest Projekt LAB. Towarzyszyć mu będzie Dj B., który jest odpowiedzialny za większą część bitów na płycie.

 

 

„Włodi wdpddtour Poznań” już w sobotę – otwieramy drzwi klubu o 19:00. Dwie godziny przed koncertem, odbędzie się także spotkanie z raperem w empiku na Placu Wolności.

 

Zapisz się na wydarzenie Fb: Włodi wdpddtour Poznań

Autor: Projekt LAB

2017/06/07