Zenek, najstarszy poznański rejwer obchodzi urodzinyW sobotę na barowej scenie będziemy świętować 70. urodziny Zenka, „Dziadka z Mięsnej”. Podczas imprezy zbieramy środki na niezbędną rehabilitację, która pomoże mu wrócić na parkiet.

 

Nie ma chyba w Poznaniu osoby, która by na klubowym szlaku nie spotkała nigdy „Zenka”. Najstarszy lokalny rejwer w swoich najlepszych latach imprezował co tydzień od czwartku do niedzieli. Zawsze bardzo ważna była dla niego energia, którą dostawał od młodych ludzi. W klubach z muzyką elektroniczną był mile widziany i głośno witany, przez co nie czuł się samotny, a życie nocne odejmowało mu lat. Aktualnie niestety nie jest już w tak dobrej formie.

 

 

Weteran naszej sceny wymaga rehabilitacji – jego nogi nie pozwalają mu już na całonocne tańce i kontakt z młodymi ludźmi, który był tak istotny w jego życiu. Z okazji nadchodzących 70. urodzin chcemy mu pomóc.

 

W sobotę na scenie barowej będziemy celebrować jego urodziny, na których wyjątkowo będzie z nami. Obsada djska w składzie Migano, Jakub Przewoźny, Sin i Lustyk postanowili przekazać swoje gaże na rzecz pomocy Zenkowi. Na miejscu odbędzie się także zbiórka w tym celu, tak aby każdy mógł dorzucić swoją cegiełkę. Miejmy nadzieję, że dzięki temu szybciej wróci do pełnego zdrowia i na stałe na poznańskie parkiety.

 

Event: Rozpoczęcie Wakacji z Neat + Urodziny Zenka

Autor: Projekt LAB

2017/06/23