DrumObsession #77 with SEBA

20/05/2017

Info

LINEUP:

Main Stage (DNB):

Seba / Secret Operations / Metalheadz / Szwecja
http://facebook.com/sebafan
http://soundcloud.com/secret-operations

support:

Alegria
Impakt
Zoo-E

visuals by:
// Quantum Visuals

————————–————————–

LOW kollektiv Stage – bar (techno/house/4×4):

Tralien
Monster
Nioki
Spete

————————–————————–

Zbliża się koniec sezonu 2016/2017 DNB w Poznaniu, ale zanim to nastąpi mamy dla Was jeszcze jeden powód do świetowania. Po pięciu latach bowiem wraca do naszego miasta legendarny szwedzki DJ i producent DNB, a zwą go… SEBA! Związany z takimi wytwórniami jak Metalheadz, Soul:r, 31 Recordings, Hospital Records, Commercial Suicide Records, Samurai Music, czy jego własną Secret Operations, Sebastian Ahrenberg ma niepodrabialny styl i brzmienie. Nie wspominając już o nowym materiale, który z pewnością zaprezentuje u nas przedpremierowo, więc jak zawsze macie u nas okazję posłuchać muzyki, która jeszcze przez długi czas nigdzie się nie ukaże.

Na barze powraca po długiej nieobecności nasz dobry ziom – Tralien, a scenę przejmie świeży na scenie LOW Kollektiv w reprezentacji następującej: Monster, Nioki i Spete. Spodziewajcie się zatem i tutaj powiewu świeżości i przyjemnych brzmień z szeroko pojętym 4×4.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko wszystkich Was zaprosić do spędzenia z nami tej nocy 20 maja w Projekt LAB. My się jaramy jak sto pięćdziesiąt i chcemy podzielić się tą energią z Wami!

Lineup

Seba, Impakt, Zoo-E, Tralien, Monster, Nioki, Spete