Marcowy rozkład jazdy bez Dungeon Beats? Nie ma takiej opcji!
Specjaliści od niskich częstotliwości wracają do
Projekt LAB, by świętować swoje czwarte urodziny. Na stare lata poszli jednak po rozum do głowy i postanowili ograniczyć się do zaproszenia jedynie dwóch światowej klasy artystów, którzy swoją twórczością udowadniają jak wiele jeszcze nieodkrytego potencjału drzemie w 140 BPMach.
Taiko jest niewątpliwie długo wyczekiwanym przez polską basową publiczność artystą. Swoimi produkcjami jak nikt zrywa z charakterystycznym dla 140 bpm halfstepowym schematem, stosując skomplikowane układy perkusyjne, mroczne midy o chropowatym, gardłowym brzmieniu oraz głęboki, zapadający w pamięć bas. Okupując wiodące obecnie dubstepowy prym labele (Deep Dark & Dangerous, White Peach, Subaltern), ciągle zaskakuje pomysłowością i niesztampowym podejściem do samplingu.
Jego dystynktywna twórczość to przede wszystkim mnogości wpływów, zarówno instrumentalnych, jak i gatunkowych, ale również niezwykła rytmiczność. W swoich setach umiejętnie łączy basowe zacięcie i taneczny charakter tempa 140bpm, czego będzie nam dane doświadczyć już niebawem, przy okazji kolejnej odsłony cyklu
Dungeon Beats.
Opus. to postać, która robi ostatnio nie lada zamieszanie w new wave’owym świecie dubstepu. Klasyczną edukację muzyczną jaką odbierał od najmłodszych lat w wyjątkowy sposób przekłada na język muzyki elektronicznej. Jego produkcje to znamienity przykład wieloletniej, instrumentalnej stymulacji zanurzonej w oceanie możliwości jakie dają dzisiejsze metody obróbki dźwięku.
Walijczyk nie tylko wpasowuje się w obecne trendy, ale przede wszystkim odznacza specyficznym brzmieniem przeplatanym smyczkowymi kompozycjami własnego autorstwa.
Na przestrzeni zaledwie roku zdążył wspiąć się na wydawnicze wyżyny tempa 140bpm, serwując wysokiej klasy produkcje, takim wytwórniom jak White Peach Records czy Crucial Recordings. Swoją twórczością podbił serca miłośników głębokich brzmień i wpisał się w szereg basowych fenomenów ostatnich lat.
Scenę barową oddajemy w ręce sprawdzonym i zaufanym graczom.
Grażyna Biedroń, reprezentująca przewodnik po klubowej mapie miasta -
Freshmag, oraz dwaj rezydenci TAMY,
Ōkami i
Keytov to trio zapewniające doszlifowany warsztat djski uzupełniony po brzegi głębokim brzmieniem housu i minimalu. Spodziewajcie się setów pełnych energii, dobrego humoru i atmosfery sprzyjajacej wiosennemu odrodzeniu! Będzie od czego dostać zakwasów. ;)