Edit Select

27/01/2018

Info

Dzięki owocnej współpracy promotorów z Polish Rave Order i gdyńskiej ekipy Zaćmienie, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na hipnotyczną wyprawę, której przewodnikiem będzie wyjątkowy brytyjski dj / producent:Edit Select
Nasz gość może pochwalić się ponad 20-letnim stażem na międzynarodowej scenie techno z produkcjami w tak uznanych w wytwórniach jak Soma, Ostgut Ton, Figure, CLR, czy Modularz.
W niezwykle bogatym katalogu Brytyjczyka znajdziemy remiksy dla takich postaci jak Mark Broom, Slam, Chris Liebing, Pfirter, Dubfire i Speedy J, a także kolaboracje z Antonio Ruscito (The Visitors), Dustinem Zahnem czy Dino Sabatinim.
Od ponad dekady prowadzi również label Edit Select Records, w którym obok jego własnych wydawnictw, swoje kompozycje prezentują m.in. Deepbass, Marckus Suckut i Gary Beck.
Warto dodać, że występami w naszym kraju artysta rozpocznie trasę, którą promował będzie swój najnowszy albym pt. ‘Cyclical Undulations’, który ukaże się w Marcu 2018 na Soma Records.
Zapewniamy Was, że warto zobaczyć tego wytrawnego weterana w akcji, bo jak mało kto potrafi on wprowadzić swoich słuchaczy w bezlitosny, taneczny trans.

https://soundcloud.com/edit-select
Lista YT z utworami Edit Selecta: https://goo.gl/c8EcAy

Za support odpowiedzialny będzie niezwykle aktywny na trójmiejskiej scenie dj i promotor – KAJKO (Drugi DOMZaćmienie)
https://soundcloud.com/kajkomusic

Główną scenę swoim setem zamknie gospodarz wieczoru – Michal Gutkowski (Polish Rave OrderBe Kolektiv)
https://soundcloud.com/michalgutkowski

Na sali barowej odpoczynek od mocniejszego grania zapewni duet wytrawnych selekcjonerów – Hrabioza. Panowie uraczą nas swoją vinylową selekcją głebokich, minimalowych kompozycji, dających idealny oddech przed głebokim transem na głównej scenie.

Lineup

Edit Select, KAJKO, Michal Gutkowski, Hrabioza all night long