STEJ FRESH Pres. Seltron 400

31/03/2017

Info

Zapraszamy Was na kolejną odsłonę naszej firmowej imprezy sTej Fresh! Jak zawsze pomieszamy style muzyczne i każdy znajdzie coś dla siebie. Miło nam poinformować, że jako pierwsi zaprosiliśmy do Poznania duet SLG x Eltron John, czyli Seltron 400. Na głównej scenie, gdzie królować będzie elektronika, zagra również Piotr Bejnar oraz ekipa Karawany. Na drugiej sali będzie bardziej „uniwersalnie“, a stery na niej przejmie król mash-up’ów Mentalcut. Wcześniej rozgrzewać Was będą chłopaki z ekipy Duszne Granie.

Main:
Seltron 400 (SLG x Eltron John)
Piotr Bejnar
Karawana

Bar:
Mentalcut
Duszne Granie

Bilety do kupienia tylko na wejściu do klubu w dniu imprezy, w cenie 20 zł.

Link do wydarzenia:
http://freshmag.pl/wydarzenia/stej-fresh-31.03

Seltron 400 (Eltron John, SLG).
Formacja, o której tak naprawdę w sieci zbyt dużo się nie dowiecie. Seltron 400 to grupa „operacyjna”, w skład której wchodzą SLG i Eltron John.
Według nas duet SLG I Eltron John to sprawdzona marka na klubowej, polskiej scenie. Seltron 400 w zeszłym roku zagrali m.in. na festiwalach Audioriver i Wooded. Światu przedstawili się poprzez świetny numer „Otwórz Oczy” z wydawnictwa Most.

Karawana (Dawid Sieradzki, Exilim, Vladimir Kozakov).
Od jakiegoś czasu możemy ich spotkać w wielu poznańskich klubach, ale nie tylko, ponieważ pojawiają się w różnych miejscach. Sami określają się jako „grupa kupców płyt winylowych podróżujących razem przez długie godziny grania”. My sprawdziliśmy ich niejednokrotnie i za każdym razem brzmiało to bardzo dobrze.


Mentalcut.
W 2010 roku DJ Magazine wybrał go najlepszym djem w Polsce. Od 17 lat zajmuje się włączaniem na różne sposoby muzyki w klubach. Prowadzi warsztaty djskie dla dzieci i dorosłych. Rezyduje podczas imprez „All Black Everything” w poznańskim klubie SQ.
W pierwszych latach swojej kariery intensywnie związany ze sceną turntablistyczną, w 2004 roku został wicemistrzem Polski federacji ITF. W 2010 zajął czwarte miejsce w międzynarodowym konkursie Next Generation DJ. Ma na swoim koncie kilkaset imprez w całym kraju, również na festiwalach Heineken Open’er, Selector i Coke Live Music. Jak sam twierdzi – Nie robiłem tego do tej pory tylko w Bydgoszczy, Przemyślu i Wałbrzychu.

Piotr Bejnar.
DJ i producent muzyczny, który zdążył już się pokazać całej Polsce jako postać, która nie ulega aktualnym trendom i modzie. Gościł zarówno na dużych festiwalach np. Audioriver, jak i w małych klubach. Jest właścicielem Otake Records. Muzykiem jest praktycznie od dzieciaka, a swój debiut klubowy zaliczył już w 16 roku życia. Jest dużym zwolennikiem zacierania granic między artystą a publicznością, a dowodził tego niejednokrotnie, np. bawiąc się na parkiecie wśród klubowych gości, jednocześnie grając live act z iPhonem w ręku, który drogą wifi, obsługiwał komunikaty MIDI. Dzięki temu mógł uczestniczyć w imprezie jako DJ incognito. Jedno jest pewne, Piotr jest osobą nieobliczalną i nigdy nie wiadomo co się stanie na imprezie, na której gra.

Duszne Granie (Łukasz Kowalka, Hubert Grupa).
Co wtorek na antenie radia Afera, możemy posłuchać audycji, którą prowadzą Łukasz i Hubert. Skupia się ona w klimatach około hip-hopowych i elektronicznych. Chłopaki dają upust swoim emocjom również jako duet djski. Pod szyldem Dusznego Grania możemy spodziewać się selekcji łączącej wiele gatunków i stylistyk, począwszy od hip-hopu i r’n’b, przez funk i disco, aż UK garage i deep house. W kwietniu zagrają na Spring Breaku, ale już teraz macie okazję sprawdzić ich na żywo w Labie. Na tą imprezę przygotują specjalnego seta.

Lineup

Seltron 400, Piotr Bejnar, Karawana, Mentalcut, Duszne Granie