Techniküm pres. Elvira / Zboro

23/03/2017

Info

Tax: *lista fb free do 00:00 / 10 zł
#free #deep #tech #groove #minimal #techno #electronica #house #livestream

Winyl kręci ziemią, płyty kuszą czarną miłością. Rzeczywistość płynie na trzydziestu trzech obrotach, igły krążą po pierścieniach z wosku, wypełniając świat pasją i muzyką. Czarne zegary nie pokazują czasu, hipnotyzując i prowadząc wgłąb materii dźwięku. W nabliższy czwartek gramofony uwolnią siłę tanecznego brzmienia i pozwolą, by gorąca elektronika opanowała scenę Techniküm.

Wystąpią:

Elvira – dj i promotor związany z grupą Rewir. Zdobyte doświadczenie i atrybut w postaci ogromnego bagażu czarnych płyt pozwalają mu w pełni eksploatować przestrzeń miksu, co zawsze skutkuje zadziwiającymi połączeniami, oraz nietuzinkowo skonstruowanymi setami. Muzyka płynie w nich jak lawa, mogąc w każdej chwili zakrzepnąć, bądź eksplodować niespodziewanym strumieniem ognia – ta dynamika gry w połączeniu z szerokim spektrum gatunkowym czynią z Elviry jednego z najciekawszych lokalnych artystów.

Wspierać go będzie:

Zboro – rezydent Projekt LAB, współorganizator cyklu Techniküm i założyciel świeżego cyklu Deepness, DJ i promotor. Jego miksy są połączeniem surowego minimal’u, głębokiego i poważnego deep tech’u, subtelnych wokalnych cutów, oraz gorącego house’u, które nie pozwolą szybko zakończyć czwartkowego wieczoru.

Pozostańcie z nami – lub na żywo lub poprzez livestream, dzięki któremu możecie obserwować nasze klubowe poczynania.

Lineup

Elvira, Zboro